The Cuphead Show od Netflixa z datą premiery i zaskakującym polskim tytułem

Mikołaj Ciesielski
2022/01/19 09:35

Serial animowany na podstawie produkcji zespołu StudioMDHR otrzymał też pełnoprawny zwiastun.

The Cuphead Show od Netflixa z datą premiery i zaskakującym polskim tytułem

Już w lipcu 2017 roku Netflix zapowiedział serial animowany The Cuphead Show na podstawie popularnej gry wideo autorstwa ekipy StudioMDHR. Wczoraj wreszcie poznaliśmy datę premiery animacji i okazuje się, że pierwszy sezon, składający się z dwunastu trwających 12 minut odcinków, pojawi się na platformie już 18 lutego. Do sieci trafił też pierwszy pełnoprawny zwiastun produkcji, który znajdziecie na dole wiadomości.

Warto podkreślić, że The Cuphead Show otrzyma polski dubbing (rodzimą wersję trailera znajdziecie pod tym adresem), a sam serial w naszym kraju będzie nosił tytuł „Filuś i Kubuś, co oczywiście jest tłumaczeniem imion głównych bohaterów, którzy w oryginalnej wersji językowej znani są jako Cuphead oraz Mugman. Produkcja Netflixa opowie zupełnie nową historię, ale na ekranie, oprócz wymienionych wyżej braci, zobaczymy też wiele innych postaci z pierwowzoru.

Na koniec przypomnijmy, że gra Cuphead zadebiutowała na rynku we wrześniu 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Obecnie tytuł dostępny jest również na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Już 30 czerwca produkcja StudioMDHR doczeka się rozszerzenia The Delicious Last Course, które zaoferuje graczom kolejne wymagające wyzwania.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
19/01/2022 17:47
wolff01 napisał:

No wygląda to super, ale pytanie jaką "pułapkę" przygotował Netflix XD

Oby żadnej to wtedy chętniej się obejrzy.

wolff01
Gramowicz
19/01/2022 11:17

No wygląda to super, ale pytanie jaką "pułapkę" przygotował Netflix XD