The Apprentice - także Donald Trump będzie miał swój film biograficzny. W głównej roli aktor znany z MCU i serialu Pam & Tommy

Krzysztof Żołyński
2023/12/01 11:55
1
0

Były prezydent USA stanie się bohaterem powstającego właśnie filmu biograficznego. Sprawdzcie kto zagra Donalda Trumpa w biopicu The Apprentice.

Można chyba spokojnie założyć, że filmowej biografii Donalda Trumpa spodziewał się mało kto i chyba też nie było wielkiego ciśnienia na jego powstanie. Jednak stało się, widowisko powstaje i jak zapowiadają twórcy, skupi się na młodości ekscentrycznego biznesmana i polityka, kiedy tworzył on swoje imperium.

The Apprentice - także Donald Trump będzie miał swój film biograficzny. W głównej roli aktor znany z MCU i serialu Pam & Tommy

W roli głównej pojawi się Sebastian Stan, którego widzowie z pewnością pamiętają z ról w produkcjach Marvela, a także w dobrze przyjętym miniserialu Pam & Tommy. Parnerować będą mu Maria Bakalova (Borat 2, Strażnicy Galaktyki 3), która zagra Ivanę Trump oraz Jeremy Strong (Sukcesja, Dżentelmeni) wcielający się w Roya Cohna.

Donald Trump bohaterem filmu The Apprentice

Jak zapowiadają twórcy, The Apprentice skupi się na ukazaniu wielkiego pragnienia władzy i sukcesu, ale nie zabraknie tu również skandali i nieczystych zagrań. Wszystko zacznie się w latach 70. kiedy Trump usiłuje zbić majątek na nieruchomościach w Nowym Jorku. Poznamy też relacje biznesmena z niesławnym prawnikiem Royem Cohnem.

To historia mentora i protegowanego, która ukazuje początki głównej amerykańskiej dynastii. Wypełniona niezwykłymi postaciami, ukazuje moralne i ludzkie koszty kultury zdefiniowanej przez zwycięzców i przegranych.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię The Apprentice odpowiada nagrodzony w Cannes irański reżyser, Ali Abbasi. Autorem scenariusza jest Gabriel Sherman, autor głośnego w USA bestsellera Najgłośniejszy głos w pokoju.
W tej chwili nie jest znana data premiery The Apprentice.

Komentarze
1
kmicic66
Gramowicz
02/12/2023 15:38

Zapowiada się hit na co najmniej kilka Oscarów, tylko kto to obejrzy? A dla polskich widzów biografia Kaczyńskiego, tylko kto to obejrzy?