TGA 2022: Star Wars Jedi: Ocalały z oficjalną datą premiery! Zobaczcie gameplay

Mikołaj Ciesielski
2022/12/09 02:56

Electronic Arts zaprezentowało nowy zwiastun kontynuacji przygód Cala Kestisa

TGA 2022: Star Wars Jedi: Ocalały z oficjalną datą premiery! Zobaczcie gameplay

Zgodnie z zapowiedziami na The Game Awards 2022 mieliśmy okazję zobaczyć Star Wars Jedi: Ocalały. W trakcie wspomnianego wydarzenia Electronic Arts zaprezentowało nowy zwiastun gry. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki prezentujących m.in. walkę z oponentami przy wykorzystaniu miecza świetlnego i mocy. Amerykańska firma potwierdziła także datę premiery, dzięki czemu już oficjalnie możemy poinformować, że kontynuacja przygód Cala Kestisa zadebiutuje na rynku 17 marca 2023 roku.

Premiera Star Wars Jedi: Ocalały już w marcu 2023 roku

Kontynuuj podróż Cala – Cal nie jest już padawanem i wyrósł na potężnego, niezależnego rycerza Jedi. Ze względu na wspomnienia, które nosi w sobie, i ciążące na nim oczekiwania całego Zakonu jego krucjata przeciw Imperium stała się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się mroczne czasy – otoczony przez nowych i znanych już wrogów Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko chce się posunąć, aby ocalić najbliższych – czytamy w opisie zwiastuna.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Akcja kontynuacji przygód Cala Kestisa będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się się wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
09/12/2022 11:09

Jaram się. Oby minimum podtrzymali poziom jedynki (a zapowiada się lepiej) i będzie grane.