Test Drive Unlimited: Solar Crown na pierwszej rozgrywce. Premiera opóźniona

Mikołaj Ciesielski
2023/07/13 07:30
1
0

Gra nie zadebiutuje w 2023 roku, ale wkrótce odbędą się testy beta.

Już w zeszłym tygodniu zapowiedziano prezentację poświęconą Test Drive Unlimited: Solar Crown. Wydarzenie odbyło się zgodnie z planem, a w jego trakcie mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji studia KT Racing. To jednak nie koniec, ponieważ podczas transmisji ujawniono, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery nowej odsłony serii Test Drive.

Test Drive Unlimited: Solar Crown na pierwszej rozgrywce. Premiera opóźniona

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Test Drive Unlimited: Solar Crown. Na premierę będzie trzeba poczekać nieco dłużej

Już na początku lipca w sieci pojawiły się informacje, które sugerowały, że Test Drive Unlimited: Solar Crown zaliczy kolejny poślizg i nie zadebiutuje w 2023 roku. Na wczorajszej transmisji live deweloperzy oficjalnie potwierdzili wspomnianą wiadomość i zapowiedzieli, że nowa odsłona serii Test Drive ukaże się na początku 2024 roku. Niestety studio KT Racing nie podało dokładnej daty premiery.

Wybrani gracze będą mieli jednak niedługo okazję sprawdzić Test Drive Unlimited: Solar Crown w akcji. W trakcie prezentacji zapowiedziano bowiem zamkniętą betę, która odbędzie się już 24 lipca i będzie trwać przez trzy kolejne dni. Aby mieć szansę udziału w testach użytkownicy muszą zasubskrybować newsletter na oficjalnej stronie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Test Drive Unlimited: Solar Crown zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S. Wersja na Nintendo Switch prawdopodobnie została anulowana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia KT Racing pozwoli graczom zwiedzić wyspę Hongkong, która zaoferuje 80,4 km2 powierzchni odtworzone w skali 1:1.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/07/2023 19:33

Nieźle przycina... jest co poprawiać bo póki co strasznie biedne w porównaniu z Forzą.