Test Drive Unlimited: Solar Crown zaliczy kolejny poślizg? Tak sugeruje wydawca

Mikołaj Ciesielski
2023/07/04 08:45
0
0

Wygląda na to, że fani serii Test Drive Unlimited muszą uzbroić się w cierpliwość.

W połowie kwietnia otrzymaliśmy nowe szczegóły na temat otwartego świata w Test Drive Unlimited: Solar Crown. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia KT Racing ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Niewykluczone jednak, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Najnowszy raport finansowy firmy Nacon wskazuje, że gra zaliczy kolejny poślizg.

Test Drive Unlimited: Solar Crown zaliczy kolejny poślizg? Tak sugeruje wydawca

Premiera Test Drive Unlimited: Solar Crown dopiero w 2024 roku?

Test Drive Unlimited: Solar Crown miało zadebiutować na rynku w 2022 roku, ale studio KT Racing dość szybko poinformowało, że na premierę gry będziemy musieli poczekać do 2023 roku. Niewykluczone jednak, że cierpliwość fanów serii Test Drive Unlimited zostanie ponownie wystawiona na próbę. Wiele wskazuje bowiem na to, że wspomniana produkcja nie ukaże się w planowanym terminie.

W najnowszym raporcie firma Nacon, która jest wydawcą nowej odsłony serii Test Drive Unlimited, zaprezentowała specjalną tabelę z listą nadchodzących produkcji. We wspomnianym miejscu znajdziemy również oczywiście grę Test Drive Unlimited: Solar Crown, której premiera – jak się okazuje – planowana jest na początek 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Wiele wskazuje więc na to, że Test Drive Unlimited: Solar Crown – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie ukaże się w 2023 roku. Studio KT Racing nie odnieśli się jeszcze do zaistniałej sytuacji, ale niewykluczone, że w najbliższym czasie otrzymamy oficjalny komunikat, w którym deweloperzy poinformują o opóźnieniu.

Na koniec przypomnijmy, że Test Drive Unlimited: Solar Crown zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Nadchodząca produkcja studia KT Racing pozwoli graczom zwiedzić wyspę Hongkong, która zaoferuje 80,4 km2 powierzchni odtworzone w skali 1:1. Na mapie znajdować będzie 600 kilometrów dróg, a według zapowiedzi ich eksploracja ma być kluczowym elementem rozgrywki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!