Ten mod do Stray musiał się pojawić. To była kwestia czasu

Smolak
2022/07/26 08:30
0
1

Sławnych kotów nie brakuje, a tego znają dosłownie wszyscy.

Stray dalej śmiało rozpycha się na rynku łokciami, a popularność tytułu może zaskakiwać. Dzieło autorstwa BlueTwelve Studio okazało się być hitem, który będzie w stanie powalczyć o wiele branżowych nagród. Wyłącznie na platformie Steam grę oceniło ponad 42 tysiące osób, a odsetek pozytywnych recenzji aktualnie wynosi 97%. Wraz z dużym zainteresowaniem pojawiła się masa fanów, którzy wzięli Stray na swoje moderskie warsztaty. Prezentujemy Wam jeden z nich, którego pojawienie się było wyłącznie kwestią czasu.

Ten mod do Stray musiał się pojawić. To była kwestia czasu

Garfield w Stray

Garfielda znają dosłownie wszyscy. Leniwy, narcystyczny kocur, który kocha lasagne ponad wszystko. Dzięki modyfikacji autorstwa Chrisa Rubino możecie podmienić model standardowego futrzaka na słynnego, opasłego rudzielca. Może nie został on odwzorowany w sposób perfekcyjny, ale podobieństwo jest widoczne gołym okiem. Warto zaznaczyć, że na portalu nexusmods.com znajdziecie również inne modyfikacje pozwalające zmienić wygląd kociego protagonisty.

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Stray, to zapraszam do zapoznania się z naszą recenzją. Zdradzę tylko, że gra otrzymała wysoką notę, bo aż 8.8/10. Na koniec przypomnijmy, że produkcja autorstwa BlueTwelve Studio zadebiutowała na rynku 19 lipca i jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!