Tekken 8 na jeszcze jednym zwiastunie. Bandai Namco przedstawia Ling Xiaoyu

Mikołaj Ciesielski
2023/03/30 08:45

Fani serii Tekken nie mogą narzekać na brak materiałów promocyjnych z nadchodzącej odsłony cyklu.

Wygląda na to, że Bandai Namco nie zamierza zwalniać tempa w kwestii prezentacji zawodników dostępnych w Tekken 8. W tym tygodniu mieliśmy bowiem już okazję zobaczyć zwiastun, którego główną bohaterką była Jun Kazama. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Japońska firma opublikowała bowiem wczoraj kolejny gameplay trailer z nadchodzącej odsłony serii Tekken. Najnowszy materiał pozwala przyjrzeć się umiejętnościom Ling Xiaoyu.

Tekken 8 na jeszcze jednym zwiastunie. Bandai Namco przedstawia Ling Xiaoyu

Ling Xiaoyu bohaterką najnowszego zwiastuna gry Tekken 8

Ling Xiaoyu zadebiutowała w Tekken 3 i od tamtego momentu regularnie pojawia się w kolejnych odsłonach serii. Wspomniana bohaterka przyjaźni się z Jinem Kazamą, a swój styl walki opiera na szybkich ciosach. Na dole wiadomości znajdziecie opublikowany przez Bandai Namco zwiastun, który pozwala sprawdzić, jak Xiaoyu będzie prezentować się w Tekken 8.

Korzystając z mocy i realizmu silnika Unreal Engine 5, Tekken 8 na nowo definiuje gatunek gier walki i w pełni czerpie z mocy najnowszej generacji konsol. Przełomowe nowe funkcje, zapierające dech w piersiach modele postaci i dramatyczne areny sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oszałamiających graficznie i immersyjnych tytułów z tego gatunku w historii – informuje opis gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!