Tekken 7 ma się całkiem dobrze. Twórcy chwalą się wynikami

Jakub Smolak
2022/12/12 09:20

Ekipa podziękowała również za dotychczasowe wsparcie.

Podczas niedawnego The Game Awards 2022 pokazano nowy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Tekken 8. Potwierdzono też, że gra będzie w pełni next-genową bijatyką, a produkcja powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 5. Fani serii z pewnością czekają na najnowszą odsłonę, w końcu od premiery siódemki minęło już ponad pięć lat. Jej popularność nie spada, czego dowodzić mogą najnowsze dane.

Tekken 7 ma się całkiem dobrze. Twórcy chwalą się wynikami

Popularność Tekken 7

Producenci z Bandai Namco za pośrednictwem Twittera poinformowali, że Tekken 7 dotychczas sprzedał się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. Trzeba przyznać, że to całkiem dobry wynik. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że wszystkie gry z serii Tekken łącznie sprzedały się w 54 milionach kopii. Mam przeczucie, że Tekken 8 pobije wynik poprzedniej odsłony, dzięki czemu seria pozostanie z nami jeszcze na długo.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Tekken 8 zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety, ciągle nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry, ale debiutu kolejnej odsłony cenionej serii powinniśmy spodziewać się w 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!