Tchia może się już pochwalić milionem graczy

Jakub Smolak
2023/05/03 17:45
0
0

Mieliście okazję zagrać w produkcję autorstwa Awaceb?

Tchia to produkcja przygotowana przez studio Awaceb. Gra zadebiutowała na rynku 21 marca i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Deweloperzy z dumą informują, że w sześć tygodni od premiery w Tchia zagrało już ponad milion osób.

Tchia może się już pochwalić milionem graczy

Wszystko wskazuje na to, że Tchia to całkiem udana produkcja

Zaznaczmy, że na ten moment Tchia jest dostępne na PC wyłącznie poprzez sklep Epic Games Store. W tytuł ten mogą zagrać również posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a gra od dnia premiery znajduje się w katalogu usługi PlayStation Plus Extra. Warto dodać, że obecnie średnia ocen recenzentów na portalu Metacritic.com wynosi 77/100.

„Dołącz do Tchii podczas jej tropikalnej przygody w otwartym świecie, w trakcie której musi uratować ojca z rąk okrutnego tyrana Meavora, władcy archipelagu. Wspinaj się, szybuj, pływaj oraz żegluj łodzią po pięknych wyspach, odkrywając otwarty świat, oparty na zaawansowanym modelu fizycznym. Zmierz się w otwartych starciach z tkaninowymi żołnierzami stworzonymi przez Meavorę, w których własna kreatywność daje ci przewagę. Przejmij kontrolę nad każdym zwierzęciem lub obiektem, na jaki natrafisz. Poznaj nowych przyjaciół i graj na ukulele. Oto poetycka opowieść o dojrzewaniu, inspirowana Nową Kaledonią” – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Chętnie dowiemy się, czy mieliście już okazję zagrać w Tchia i czy Waszym zdaniem produkcja ta ma wspólne cechy z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, bo często była porównywana do słynnej produkcji od Nintendo.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!