Tainted Grail: The Fall of Avalon – polski RPG na nowym zwiastunie

DK
2022/07/13 17:50
0
0

Mroczny tytuł ma zapewnić szereg zadań do wykonania, mnóstwo przeciwników do wyrżnięcia i wybory, które naprawdę mają znaczenie.

O tym, że taka gra powstaje, wiemy już od dłuższego czasu. Produkcja od wrocławskiego studia Awaken Realms będzie pierwszoosobowym RPG-iem z otwartym światem inspirowanym legendami arturiańskimi. Teraz mamy okazję rzucić okiem na filmowy zwiastun z gry. Publikujemy go na samym dole.

Tainted Grail: The Fall of Avalon – polski RPG na nowym zwiastunie

Trailer nie pokazuje wiele, ale za to wprowadza w mroczny klimat tytułu. Trafimy na wyspę Avalon, gdzie ma znajdować się legendarny raj. Tymczasem zamiast raju główny bohater doświadczy zgoła innych wrażeń – okaże się, że miejsce jest przeklęte i straszy tu niebezpieczny potwór. Wykonamy szereg zadań głównych i pobocznych, a nasze wybory będą mieć istotne znaczenie dla rozwoju fabuły. Oprócz tego pokonamy wielu przeciwników – znajdziemy tu zarówno fantastyczne istoty, jak i upadłych bohaterów.

Tainted Grail: The Fall of Avalon – data premiery

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje Tainted Grail. Nie znamy też platform innych poza PC. Wiemy jedynie, że pod koniec 2022 gra ma trafić do wczesnego dostępu. Tymczasem twórcy odsyłają na stronę RPG-a na Steamie, gdzie można dodawać go do swojej listy życzeń.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!