Szukamy roli dla Henry’ego Cavilla. Najchętniej w polskiej produkcji

Jakub Smolak
2022/12/16 12:00
1
0

Macie jakieś propozycje?

Henry Cavill w ostatnim czasie dostarcza nam wielu burzliwych newsów odnośnie swojej kariery. Zaczęło od kontrowersyjnego odejścia aktora z serialu Wiedźmin. Fani zdążyli polubić Cavilla w roli Geralta, a wielu z nich zadeklarowało, że nie będzie oglądać nowych sezonów serialu. Zapowiedziano również powrót brytyjskiego aktora do roli Supermana. Wczoraj jednak aktor ogłosił, że nie wystąpi już w tej kreacji, co po raz kolejny wzbudziło frustrację widzów. Dziś otrzymaliśmy jednak dobre informacje.

Szukamy roli dla Henry’ego Cavilla. Najchętniej w polskiej produkcji

Na powrót do roli Geralta nie mamy co liczyć

Według najnowszych doniesień Henry Cavill miałby wcielić się w głównego bohatera serialowej adaptacji Warhammera 40.000. O planach na stworzenie takiego projektu poinformował Amazon. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i być może zobaczymy aktora w zbroi Space Marines.

Polacy również ruszyli z odsieczą, bo jak wiadomo - Cavill grał Wiedźmina, Wiedźmin jest polski, czyli Cavill jest polski, czyli trzeba bronić Cavilla! Słynny twórca internetowych przeróbek - Kowal z Fakes Forge - wyszedł z ciekawą propozycją. Panie i Panowie, przed Wami Henry w roli Kmicica. Trzeba przyznać, że plakat wygląda dość wiarygodnie.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Henry Cavill nie pokusi się o rolę Skrzetuskiego w nowej wersji Ogniem i Mieczem lub Pana Tadeusza w kolejnej ekranizacji legendarnego dzieła. W końcu nie jest nam potrzebny kolejny spór, odkąd raz na zawsze ustaliśmy, kto jest lepszym Wiedźminem. Bo ustaliśmy, prawda?

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
17/12/2022 07:27

Jeśli chodzi o ekranizacje książek to bym go widział jako jednego z członków Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorskiego w uniwersum Inkiwzytorskim.