Super Mario Bros Wonder nie ma sobie równych. Nintendo chwali się sprzedażą

Mikołaj Ciesielski
2023/11/08 14:35
0
0

To najszybciej sprzedająca się gra Super Mario.

Już pod koniec października poinformowano, że Super Mario Bros. Wonder to najszybciej sprzedająca się gra z serii Super Mario w Europie. Wczoraj natomiast Nintendo opublikowało nowy raport finansowy i podzieliło się wynikami sprzedaży swoich produkcji. Japońska firma nie zapomniała oczywiście pochwalić się rezultatem najnowszej produkcji z wąsatym hydraulikiem w roli głównej, która – jak się okazuje – sprzedaje się świetnie nie tylko na Starym Kontynencie.

Super Mario Bros Wonder nie ma sobie równych. Nintendo chwali się sprzedażą

Nintendo chwali się sukcesem Super Mario Bros. Wonder. Poznaliśmy oficjalne wyniki sprzedaży

Shuntaro Furukawa – prezes Nintendo – poinformował (dzięki Gematsu), że w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery Super Mario Bros. Wonder osiągnęło sprzedaż na poziomie 4,3 mln egzemplarzy. Tym samym – jak podkreślił przedstawiciel japońskiej firmy – wspomniana produkcja jest najszybciej sprzedająca się grą związana z marką Super Mario.

Gry związane z marką Super Mario sprzedają się konsekwentnie przez długi czas. Przewidujemy, że [Super Mario Bros. Wonder] będzie atrakcyjnym wyborem dla konsumentów w nadchodzącym okresie świątecznym i będzie sprzedawał się również w przyszłym roku – dodał Furukawa.

GramTV przedstawia:

Popularność Super Mario Bros. Wonder nie powinno nikogo dziwić. Fani Nintendo czekali bowiem aż 11 lat na nową platformówkę 2D z wąsatym hydraulikiem w roli głównej. Wspomniana produkcja spełniła jednak oczekiwania, co potwierdzają zarówno świetne recenzje ze strony branżowych mediów, jak i opinie samych graczy.

Na koniec przypomnijmy, że Super Mario Bros. Wonder dostępne jest wyłącznie na konsolach Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Platformówka jak marzenie – recenzja Super Mario Bros. Wonder.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!