Suicide Squad: Kill the Justice League z prezentacją ostatniego członka Legionu Samobójców

Mikołaj Ciesielski
2023/11/30 09:55
0
0

Rocksteady Studios opublikowało kolejny gameplay trailer ze swojej nadchodzącej produkcji.

W tym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League, w którym zaprezentowano Kapitana Boomeranga. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów promocyjny poświęconych nadchodzącej produkcji Rocksteady Studios. W sieci pojawił się bowiem kolejny gameplay trailer wspomnianego tytułu przedstawiający ostatniego – czwartego – członka Legionu Samobójców.

Suicide Squad: Kill the Justice League z prezentacją ostatniego członka Legionu Samobójców

Deadshot bohaterem najnowszego zwiastuna gry Suicide Squad: Kill the Justice League

Bohaterem najnowszego zwiastuna gry Suicide Squad: Kill the Justice League jest Floyd Lawton, czyli Deadshot. W opublikowanym materiale wspomniana postać opisywana jest jako „egoistyczny samotnik”, a także jako „prawdziwy profesjonalista” w porównaniu do pozostałych członków Legionu Samobójców. Fanom DC z pewnością nie trzeba przypominać, że polega on przede wszystkim na swoich umiejętnościach strzeleckich.

Zwiastun zapowiada również, że Deadshot będzie próbował zemścić się na Zielonej Latarni. W Suicide Squad: Kill the Justice League głównym zadaniem Floyda – oraz reszty członków Legionu Samobójców – będzie jednak pokonanie Ligi Sprawiedliwości. Czy popularni złoczyńcy podołają zadaniu i wyjdą zwycięsko ze starcia z superbohaterami? Przekonamy się za nieco ponad dwa miesiące.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S dokładnie 2 lutego 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!