Suicide Squad: Kill the Justice League – poradnik rozgrywki. Jak grać poszczególnymi bohaterami?

Materiał sponsorowany
2024/02/15 15:00
3
0

Sterowanie Kapitanem Boomerangiem sprawia problemy? Nie wiesz, jak najlepiej rozwinąć Harley Quinn? Zapoznajcie się z naszymi poradnikami wideo.

Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutowało na rynku niecałe dwa tygodnie temu. Niektórzy gracze mogli ukończyć już grę, obecnie bawiąc się w licznych aktywnościach pobocznych po obejrzeniu napisów końcowych. To dobra okazja, aby spróbować swoich sił innymi postaciami z Legionu Samobójców. Dla takich graczy, jak i osób, które dopiero rozpoczną zabawę z grą, przygotowaliśmy poradnik rozgrywki, w którym omawiany wszystkie podstawowe informacje o rozgrywce czterema grywalnymi postaciami oferowanymi przez najnowszą grę Rocksteady Studios.

Suicide Squad: Kill the Justice League – poradnik rozgrywki. Jak grać poszczególnymi bohaterami?

Z naszymi poradnikami wideo dowiecie się, która postać będzie odpowiednia do stylu rozgrywki, który Wy najbardziej preferujecie. Wolicie walkę na krótki dystans z zadającym wysokie obrażenia pistoletem? A może lepiej przyczaić się gdzieś z daleka i eliminować przeciwników z karabinu snajperskiego? Walka wręcz to Wasz żywioł? Nasz poradnik podpowie, która z postaci spełni Wasze wymagania.

Podpowiadamy również jak najlepiej rozwinąć konkretną postać, z jakich typów broni najlepiej korzystać danym bohaterem, a także omawiamy i prezentujemy różne style poruszania się po rozległej mapie Metropolis City. Nasze materiały znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League dostępne jest na komputerach osobistych (Steam i Epic Games Store), a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Suicide Squad: Kill the Justice League – poradniki rozgrywki

Komentarze
3
Bruce_666
Gramowicz
15/02/2024 18:32

Ale dlaczego robicie poradnik do takiej syfiastej gry?

wolff01 napisał:

Oho, czyżby materiał sponsorowany?

Nie żeby wcześniej takich poradników na gramie było bardzo dużo i gęsto za czasów CD Projektu... ;)

wolff01
Gramowicz
15/02/2024 15:32

Oho, czyżby materiał sponsorowany?
Trwa Wczytywanie