Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione, ale tylko na jednej platformie

Mikołaj Ciesielski
2023/12/21 08:55
0
0

Niektórzy użytkownicy będą musieli poczekać nieco dłużej na nową produkcję Rocksteady Studios.

Rocksteady Studios ostrzega graczy przed fabularnymi spoilerami Suicide Squad: Kill the Justice League, które od kilku dni krążą w sieci. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja twórców serii Batman: Arkham ma zadebiutować na rynku na początku lutego 2024 roku. Okazuje się jednak, że część użytkowników będzie musiała poczekać na wspomniany tytuł nieco dłużej.

Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione, ale tylko na jednej platformie

Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutuje w Epic Games Store z małym opóźnieniem

Twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League poinformowali bowiem, że ich gra nie zadebiutuje w Epic Games Store w planowanym terminie. Zgodnie z przekazanymi informacjami najnowsza produkcja Rocksteady Studios pojawi się w sklepie Epic Games dopiero 5 marca 2024 roku, a więc nieco ponad miesiąc po oficjalnej premierze.

Jeśli zamówiłeś grę w przedsprzedaży w tym sklepie, firma Epic anuluje Twoje zamówienie w przedsprzedaży i bezpośrednio zwróci pieniądze. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania zostanie wysłana bezpośrednio do zespołu pomocy technicznej Epic Games Store – poinformowało Rocksteady za pośrednictwem Discorda.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować 2 lutego 2024 roku na komputerach osobistych (Steam), a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!