Street Fighter 6 z nowym wojownikiem. Zwiastun premierowy postaci już w sieci

Patrycja Pietrowska
2024/02/28 09:45
0
0

Do listy grywalnych postaci w Street Figther 6 dołącza kolejny wojownik.

Na początku bieżącego roku pojawiły się nowe wyniki sprzedaży Street Figther 6. Bijatyka cieszy się sporą popularnością wśród graczy, choć Capcom w swoich prognozach zakładał bardziej optymistyczny rezultat. Nie zmienia to jednak faktu, że do gry właśnie trafił nowy wojownik, a wraz z tym wydarzeniem w sieci pojawił się zwiastun premierowy postaci.

Street Fighter 6 z nowym wojownikiem. Zwiastun premierowy postaci już w sieci

Street Fighter 6 wita w swoich szeregach nowego wojownika

Jakiś czas temu Capcom podzielił się 7-minutowym poradnikiem, który przybliżył graczom ruchy, ataki i umiejętności nowego wojownika. Ed, bo o nim mowa, pojawił się już na liście grywalnych zawodników, a do sieci trafił premierowy zwiastun postaci. Cechujący się bokserskim stylem walki bohater sprawdzi się zarówno w walce na bliskim, jak i średnim dystansie.
Postać Eda jest dostępna dla posiadaczy przepustki postaci na rok 1, edycji Deluxe lub Ultimate Edition. Wraz z nową postacią gracze otrzymali także nowy tryb, Ruined Lab. Ponadto gra doczekała się aktualizacji wprowadzającej kilka zmian i poprawek.
Na zakończenie przypominamy, że Street Fighter 6 zadebiutował 2 czerwca 2023 roku. Bijatyka jest dostępna na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na komputerach osobistych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!