Stray ze świetnymi wynikami na Steam. Gra zalicza rekordowe otwarcie

Maria Wawrzyniak
2022/07/21 09:30
0
3

Gra z kotami w roli głównej robi prawdziwą furorę – produkcja okazała się wielkim sukcesem, przede wszystkim na platformie Steam.

Dwa dni temu – 19 lipca – na rynku zadebiutowała wyczekiwana gra Stray z kotem w roli głównej. Produkcja od studia Blue Twelve oraz wydawnictwa Annapurna Interactive okazała się ogromnym sukcesem, w szczególności na platformie Steam. W mediach społecznościowych wszędzie o niej głośno, a na Twitterze znajdziemy nawet specjalne konto prezentujące reakcje kotów na grę. Naprawdę.

Stray ze świetnymi wynikami na Steam. Gra zalicza rekordowe otwarcie

Wielki hit na platformie Steam

Aktualny rekord aktywności na platformie Steam został osiągnięty oczywiście w dzień premiery – w najlepszym możliwym momencie w Stray bawiło się aż 62 963 osoby. Warto w tym momencie zauważyć, iż jest to najwyższy wynik w historii wydawcy, czyli w tym przypadku Annapurna Interactive. Oprócz tego od kilku dni produkcja znajduje się na pierwszym miejscu listy bestsellerów sklepu Valve.

Wszystkim się podoba

Informowaliśmy Was już o pierwszych recenzjach, które – jak nietrudno się domyślić – zachwalają dzieło. Podobnie wygląda sytuacja na platformie Steam, gdzie na obecną chwilę aż 97% z prawie 16 tysięcy recenzji to opinie pozytywne, co automatycznie umieszcza grę w kategorii przytłaczająco pozytywnego odbioru.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!