Stranger Things 5 będzie kompletnym szaleństwem. Aktor zapowiada nowy sezon

Radosław Krajewski
2024/06/20 15:05
0
0

Według słów gwiazdy nowego sezonu, fani Stranger Things otrzymają jeszcze bardziej szalony sezon od poprzednich.

Zdjęcia do piątego sezonu Stranger Things wciąż trwają. Na początku bieżącego miesiąca do sieci trafiły nowe ujęcia z planu, na których mogliśmy zobaczyć powrót ważnej postaci, który przybierze zupełnie nową formę. Mowa postaci Henry’ego, znanego również jako Vecna, w którego wciela się Jamie Campbell Bower. Aktor niedawno był gościem podcastu „I’ve Neber Said This Before with Tommy DiDario”. W rozmowie zapowiedział Stranger Things 5, który zaoferuje jeszcze więcej szaleństwa, niż było do tej pory w serialu.

Stranger Things
Stranger Things

Stranger Things 5 – aktor zapowiada ogromne szaleństwo w nowych odcinkach

Aktor nie mógł nachwalić się najnowszych odcinków Stranger Things. Stwierdził, że piąty sezon wymyka się spod jakiejkolwiek kontroli i fani mogą oczekiwać prawdziwego szaleństwa.

Jeśli myślałeś, że poprzedni sezon był szalony, ten wymknął się spod kontroli, to kompletne wariactwo. Naprawdę taki jest. Jest większy. To będzie całkowite szaleństwo.

Chociaż w finale czwartego sezonu Vecna został pokonany, to złoczyńca w jakiś sposób powróci i będzie żądny zemścić się na bohaterach. Jamie Campbell Bower dodał, że odkrył swoją postać na nowo, ale żeby jeszcze lepiej wejść w tę postać, obejrzał sztukę teatralną opowiadającą o przeszłości Henry’ego.

To było również naprawdę interesujące zobaczyć sztukę w Londynie, która opowiada o początkach Henry'ego, zanim spotkaliśmy go w czwartym sezonie. Mogłem poznać odpowiedzi na wiele pytań i przemyśleń, które miałem wobec tej postaci, a także odkryłem wiele nowych rzeczy. To było dla mnie naprawdę interesujące.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaton Matarazzo, Sadie Sink, Caleb McLaughlin, Natalie Dyer oraz Charlie Heaton i Linda Hamilton.

Stranger Things 5 nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Nowe odcinki zadebiutują na Netflixie dopiero w 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!