Starfield zalicza wzrost liczby graczy na Xboxach. Pomogła ostatnia aktualizacja

Patrycja Pietrowska
2024/05/21 13:30
0
0

Gracze wracają do produkcji Bethesdy.

W ubiegłym tygodniu do Starfield trafiła duża aktualizacja wprowadzająca przede wszystkim 60 FPS na Xbox Series X. Jak pokazały późniejsze opinie udostępniane w sieci, update zrobił na graczach pozytywne wrażenie. Okazuje się również, że dzięki aktualizacji ponownie wzrosło zainteresowanie wokół tytułu.

Starfield zalicza wzrost liczby graczy na Xboxach. Pomogła ostatnia aktualizacja

Liczba graczy Starfield wzrosła o 72% na Xboxach

Jak zauważył serwis Trueachivements, 15 maja 2024 roku Starfield wskoczył do pierwszej dwudziestki najpopularniejszych gier na Xbox (w tygodniu do 19 maja). Wzrost liczby graczy ma sięgać nawet 72%, a wzmożone zainteresowanie tytułem przypisuje się ostatniej aktualizacji. Update wprowadził bowiem między innymi 60 FPS na Xbox Series X, a także nowe opcje rozgrywki czy usprawnienia map powierzchni.

GramTV przedstawia:

Jeśli zaś chodzi o inne tytuły, które znajdują się na szczycie najczęściej ogrywanych w ubiegłym tygodniu gier na konsolach Xbox, w pierwszej trójce znajdziemy Fortnite, Call of Duty oraz Minecraft. W rankingu pojawił się także Fallout 4 oraz Grand Theft Auto 5. Top 10 zamyka natomiast Rocket League.

Na koniec przypomnijmy, że Starfield zadebiutował 6 września 2023 roku. Produkcja Bethesdy jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!