Starfield odpalony na Xbox One. Jak uruchomić grę na starszej generacji konsol Microsoftu?

Radosław Krajewski
2023/09/06 12:15
0
0

Stara generacja konsol wciąż ma się dobrze.

Starfield oficjalnie zadebiutował na rynku wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Jeżeli jednak nie posiadacie żadnego z tych sprzętów, to wciąż możecie odpalić grę na Xbox One. Potrzebujecie do tego wyłącznie konsoli poprzedniej generacji oraz aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Starfield odpalony na Xbox One. Jak uruchomić grę na starszej generacji konsol Microsoftu?

Starfield – jak zagrać na Xbox One?

Najnowszy tytuł Bethesdy możecie sprawdzić na Xboksie One za sprawą Xbox Cloud Gaming, czyli usługi dostępnej wyłącznie najdroższym abonamencie Game Pass. Starfielda da się uruchomić za pomocą chmury na starszej konsoli Microsoftu i cieszyć się podobnymi wrażeniami, co użytkownicy najnowszych sprzętów.

GramTV przedstawia:

Aby rozpocząć przygodę ze Starfieldem w chmurze należy przejść do zakładki „Moje gry i aplikacje”, następnie wybrać aplikację Xbox Game Pass. Tam znaleźć kartę gry, w której znajdziecie przycisk „Graj” z małą ikoną chmury. Następnie gra włączy się w chmurze nawet na Xbox One. Jeżeli chcecie wypróbować tę metodę, to pamiętajcie, aby Starfielda odpalać wyłącznie z szybkim i stabilnym łączem internetowym, inaczej mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem grafiki i duże opóźnienia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!