Star Wars Outlaws z kolejną prezentacją. Wkrótce możemy otrzymać nowe szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2023/07/20 08:00
4
0

Francuska firma jest obecna na San Diego Comic-Con 2023.

Na czerwcowym Ubisoft Forward mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay ze Star Wars Outlaws. Kilka dni temu natomiast poinformowano, że planety dostępne w nadchodzącej produkcji Massive Entertainment będą wielkości 2-3 regionów z Assassin’s Creed Odyssey. Niewykluczone, że w najbliższych dniach otrzymamy jeszcze więcej informacji na temat wspomnianego tytułu. Ubisoft szykuje się bowiem do kolejnej prezentacji gry skierowanej do miłośników Gwiezdnych wojen.

Star Wars Outlaws z kolejną prezentacją. Wkrótce możemy otrzymać nowe szczegóły

Star Wars Outlaws z prezentacją na San Diego Comic-Con 2023

W najbliższą sobotę – 22 lipca – na San Diego Comic-Con 2023 odbędzie się specjalny panel zatytułowany „Star Wars Outlaws: Becoming The Galaxy’s Most Wanted”. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele Ubisoftu oraz Lucasfilm Games. Deweloperzy opowiedzą o „galaktyce możliwości”, które czekają na graczy w Star Wars Outlaws.

Ubisoft zapowiada, że uczestnicy otrzymają również limitowany plakat Star Wars Outlaws. Niestety francuska firma nie podzieliła się żadnymi dodatkowymi informacjami. Niewykluczone jednak, że w najbliższych dniach w sieci pojawi się kilka nowych szczegółów na temat nadchodzącej produkcji Massive Entertainment.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Outlaws powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku, ale na ten moment dokładna data premiery nie jest znana. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że nowa produkcja Ubisoftu skierowana do miłośników Gwiezdnych wojen dostępna będzie na PC wyłącznie w Ubisoft Store.

Komentarze
4
karlik70
Gramowicz
21/07/2023 11:49

ja tez nie moge sie doczekac

karlik70
Gramowicz
21/07/2023 11:48

ja tez nie moge sie doczekac 

Gotenssjgoddark
Gramowicz
20/07/2023 12:33

ja także czekam . 
Trwa Wczytywanie