Star Wars Jedi: Ocalały z datą debiutu. Steam przedwcześnie ujawnił dokładną premierę

Radosław Krajewski
2022/12/05 17:00

Debiutu gry doczekamy się już za kilka miesięcy.

Podczas tegorocznej gali The Game Awards Electronic Arts przedstawi nowe szczegóły dotyczące Star Wars Jedi: Ocalały. Deweloperzy prawdopodobnie zaprezentują kolejny zwiastun z elementami gameplaya, na którym ujawnią oficjalną datę premiery gry. Ktoś jednak nie dopilnował, aby zachować niespodzianki na noc z czwartku na piątek i na karcie gry na platformie Steam pojawiła się konkretna data debiutu nowej gry z Gwiezdnych wojen.

Star Wars Jedi: Ocalały z datą debiutu. Steam przedwcześnie ujawnił dokładną premierę

Star Wars Jedi: Ocalały – data premiery ujawniona przez Steam

Według informacji podanych przez Steam Star Wars Jedi: Ocalały pojawi się na rynku 16 marca 2023 roku. Potwierdza to wcześniejsze plotki dotyczące debiutu gry, które podawały wiosenny termin premiery. Tym samym gra Respawn Entertainment zadebiutuje w tym samym okresie, co Wo Long Fallen Dynasty (3 marca), Skull & Bones (9 marca) i Resident Evil 4 (24 marca. Informacja o dokładnej dacie premiery została już usunięta z karty gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Star Wars Jedi: Ocalały – data premiery ujawniona przez Steam, Star Wars Jedi: Ocalały z datą debiutu. Steam przedwcześnie ujawnił dokładną premierę
Steam
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!