Star Wars: Deathtroopers – fanowska gra zrobiona na Unreal Engine 5. Zombie szturmowcy atakują!

Krzysztof Żołyński
2024/04/09 19:00
0
0

Do sieci trafił film prezentujący rozgrywkę w Star Wars: Deathtroopers. Jest to całkowicie samodzielnie przygotowana przez fana gra inspirowana Gwiezdnymi wojnami.

Jeden z fanów Gwiezdnych wojen pochwalił się wykonaną przez siebie grą Star Wars: Deathtroopers. W opublikowanym filmie możemy podziwiać krwawą walkę z hordami zombie-szturmowców. Celem rozgrywki jest oczywiście przetrwanie.

Star Wars: Deathtroopers – fanowska gra zrobiona na Unreal Engine 5. Zombie szturmowcy atakują!

Star Wars: Deathtroopers – gameplay z fanowskiej gry o zombie szturmowcach

Pierwszy odcinek rozgrywa się na Endorze, natomiast drugi w Gwiezdnym Niszczycielu. W przypadku pierwszej lokacji zadanie jest nieco bardziej skomplikowane, ponieważ przed walką, należy przedostać się do placówki i aktywować. Dopiero wtedy gracz jest atakowany przez żądne krwi zombie.

Dobra wiadomość jest taka, że obie produkcje wyglądają znakomicie i trzeba podkreślić, że powstały dziełi wysiłkowi jednego człowieka. Dzięki Unreal Engine 5 był w stanie samodzielnie stworzyć coś naprawdę imponującego.

GramTV przedstawia:

Zła wiadomość jest taka, że jeśli zapragniecie zagrać, to trzeba uiścić autorowi opłatę. I tutaj zdecydowanie go poniosło, ponieważ Star Wars jest chronioną własnością intelektualną i te gry nie są w żaden sposób powiązane z Disneyem. W związku z tym sprzedawanie takich produktów jest nielegalne.
Bez wątpienia pomysł jest ciekawy, dobrze zrealizowany i dlatego warto poświęcić trochę czasu na oglądanie zmagań ze szturmowcami zombie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!