Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl w GOG.com. Studio wycięło rosyjski dubbing

Maria Wawrzyniak
2022/07/06 17:00

Gra pojawiła się w ofercie sklepu GOG.com – dzięki temu dowiedzieliśmy się, że z produkcji wycięto rosyjski dubbing.

W ofercie internetowego sklepu GOG pojawiła się wreszcie gra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Zgodnie ze znaną już dla tej platformy tradycją, będzie to wersja pozbawiona zabezpieczeń DRM. Choć na karcie produkcji widnieje data premiery 31 grudnia 2023 roku, twórcy zapewnili, iż jest to tak zwany placeholder, czyli termin, przed którego upływem ma ukazać się gra. To jednak nie wszystko.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl w GOG.com. Studio wycięło rosyjski dubbing

Na karcie pojawiła się bowiem informacja, że w grze usłyszymy wyłącznie angielski oraz ukraiński dubbing; to oznacza, że rosyjskie ścieżki głosowe, które pierwotnie miały się ukazać, zostały najprawdopodobniej wycięte. Pozostawiono jedynie kinową lokalizację w tym języku.

GramTV przedstawia:

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl możemy już zakupić przedpremierowo w sklepie GOG. Edycja standardowa jest dostępna w cenie 199,99 złotych. Oprócz tego dostępna jest także edycja Deluxe (259,99 złotych) z bonusową misją i skórkami, a także edycja Ultimate (349,99 złotych) zapewniająca dostęp do dwóch rozszerzeń fabularnych, które mają się ukazać po premierze gry.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S, a także w usłudze Xbox Game Pass.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!