Spider-Man: Miles Morales na porównaniu wersji PC z PS5. Zobaczcie różnice

Mikołaj Ciesielski
2022/09/26 14:45

Sprawdźcie, jak względem wydania na PlayStation 5, prezentuje się pecetowa wersja produkcji Insomniac Games.

Spider-Man: Miles Morales na porównaniu wersji PC z PS5. Zobaczcie różnice

Premiera gry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na komputerach osobistych zbliża się wielkimi krokami. Sony opublikowało już pierwszy zwiastun pecetowej wersji wspomnianej produkcji, a na platformie Steam pojawiły się oficjalne wymagania sprzętowe. Tymczasem do sieci trafi materiał wideo, w którym porównano oprawę wizualną dzieła Insomniac Games na „blaszakach” i konsoli PlayStation 5. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales zachwyci posiadaczy komputerów osobistych?

Sony wciąż nie ujawniło, na jakie funkcje – w przypadku Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – mogą liczyć użytkownicy komputerów osobistych. Możemy jednak zakładać, że wzorem wydanego w sierpniu na PC Marvel’s Spider-Man Remastered, przygody Milesa Moralesa również otrzymają m.in. odblokowany limit klatek na sekundę, a także wsparcie dla takich technologii jak NVIDIA DLSS oraz AMD FSR 2.0. Na szczegóły trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ma zadebiutować na komputerach osobistych jesienią tego roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych naszą opinią na temat wspomnianej produkcji studia Insomniac Games zapraszamy natomiast do lektury: Marvel's Spider-Man: Miles Morales – recenzja.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!