Spider-Man 4 z Tomem Hollandem powstanie, ale aktor stawia konkretny warunek

Radosław Krajewski
2023/12/01 12:20
0
0

Bez spełnienia tego warunku przez Marvela i Sony odtwórca roli Petera Parkera nie zamierza wchodzić na plan.

Spider-Man jest dla MCU jednym z najważniejszych bohaterów, więc Marvel Studios i Sony Pictures już planują kolejny film poświęcony tej postaci. Według niedawnych doniesień wytwórnie zamierzają połączyć swoje superbohaterskie uniwersa i pomoże im w tym Spider-Man 4. W filmie możemy spodziewać się powrotu uwielbianego przez fanów złoczyńcy, który z kolei może stanowić wstęp do stworzenia w uniwersum Spider-Mana drużyny złożonej ze złoczyńców. Wciąż jednak studia oficjalnie nie zapowiedziały filmu, ale na niedawnej konferencji prasowej ze stowarzyszeniem Critics Choice Association Tom Holland ujawnił, że jest zaangażowany w dyskusje dotyczącego kształtu Spider-Mana 4.

Spider-Man 4 z Tomem Hollandem powstanie, ale aktor stawia konkretny warunek

Spider-Man 4 – Tom Holland już myśli o kolejnym filmie

Aktor przyznał, że podpisze kontrakt na czwarty film z serii, ale tylko pod warunkiem, gdy historia będzie odpowiednia. Holland chce oddać sprawiedliwość Spider-Manowi na ekranie, więc musi istnieć dobry powód, aby bohater wrócił w kolejnej części.

Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że aktywnie angażujemy się w rozmowy na temat tego, jak mogłoby to potencjalnie wyglądać w przypadku czwartego filmu o Spider-Manie. To, czy uda nam się znaleźć sposób, aby oddać sprawiedliwość tej postaci, to inna sprawa.

Czuję się bardzo opiekuńczy w stosunku do Spider-Mana. Czuję się bardzo, bardzo szczęśliwy, że mogliśmy pracować nad franczyzą, która z każdym filmem stawała się coraz lepsza, z każdym filmem odnosiła coraz większe sukcesy, co moim zdaniem zdarza się naprawdę rzadko, więc chcę chronić jego dziedzictwo. Dlatego nie zrobię kolejnego filmu dla samego zrobienia. To będzie musiało być warte czasu tej postaci.

GramTV przedstawia:

Najwyraźniej również niektórzy aktorzy z MCU dostrzegli, że uniwersum przeżywa swój słabszy okres i nie chcą brać udział w projektach, które nie mają odpowiedniej jakości. Również Chris Hemsworth przed kilkoma miesiącami przyznał, że aby wrócił do Thora, musi istnieć kolejna odpowiednia historia tej postaci do opowiedzenia.

Przypomnijmy, że w czerwcu Tom Holland ogłosił przerwę od aktorstwa po występie w serialu W tłumie od Apple TV+. Praca nad serialem była dla Hollanda trudnym doświadczeniem, które skłoniły go do wielu przemyśleń. Najwidoczniej jednak aktor nie zamierza robić zbyt długiej przerwy i już myśli o następnym filmie o Spider-Manie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!