Spec Ops: The Line zostało usunięte ze Steam z powodu wygasających "licencji partnerskich".

Krzysztof Żołyński
2024/01/30 15:00
0
0

Spec Ops: The Line nagle zostało usunięte z zasobów Steam. Gra zniknęła bez żadnej zapowiedzi.

Spec Ops: The Line wycofano ze Steam beż żadnej zapowiedzi. Co ciekawe produkcja niemieckiego studia jest nadal dostępna na Xboxa i w sklepie GOG oraz u zewnętrznych sprzedawców kluczy.

2K Games wycofuje Spec Ops: The Line ze sprzedaży w sklepie Steam

Po premierze gra spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród graczy, ale jej wydawca, firma 2K traktowało Spec Ops: The Line w kategorii porażki, ponieważ nie osiągnęła celów sprzedażowych. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu odnośnie powodu usunięcie gry z największej platformy dla graczy PC, ale na Reddit pojawiły się spekulacje, że powodem jest wygaśnięcie licencji na muzykę w grze. Najwyraźniej 2K nie ma zamiaru dłużej inwestować w tę produkcję, a więc podjęło decyzję o usunięciu.

GramTV przedstawia:

W komentarzach widać wyraźne zdziwienie graczy i rozczarowanie decyzją. Na szczęście wszyscy posiadacze Spec Ops: The Line mogą wciąż w nią grać i ponownie pobierać ze Steam. Jednak zniknęła możliwość zakupu gry.

Spec Ops: The Line – gdzie można kupić?

Spec Ops: The Line wciąż można kupić w sklepie GOG.com, a także na konsolach Xbox i w sklepach oferujących klucze do gry na Steam i innych platformach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!