Soulframe na 30-minutowym gameplayu. Zobaczcie w akcji nową grę twórców Warframe

Mikołaj Ciesielski
2023/08/28 08:30
0
0

Deweloperzy ze studia Digital Extremes zaprezentowali obszerny materiał wideo poświęcony Soulframe.

W lipcu 2022 roku doczekaliśmy się zapowiedzi Soulframe – nowego MMORPG akcji od twórców Warframe, które skierowane jest przede wszystkim do miłośników klimatów fantasy. Deweloperzy ze studia Digital Extremes postanowili przypomnieć graczom o swojej kolejnej produkcji i w trakcie TennoCon 2023 zaprezentowali obszerny gameplay ze wspomnianego tytułu. Zainteresowani mają więc szansę dokładnie sprawdzić, jak Soulframe prezentuje się w akcji.

Soulframe na 30-minutowym gameplayu. Zobaczcie w akcji nową grę twórców Warframe

Soulframe na rozgrywce. Twórcy Warframe prezentują 30-minutowy gameplay ze swojej nowej produkcji

Udostępniony gameplay trwa ponad 31 minut i prezentuje najważniejsze elementy Soulframe. Opublikowany przez deweloperów materiał wprowadza bowiem w graczy do świata wspomnianej produkcji, a także przybliża nieco fabułę. Na zaprezentowanych fragmentach rozgrywki nie zabrakło oczywiście również miejsca na walkę z oponentami, a twórcy zdecydowali się nawet pokazać starcie z jednym z bossów.

Trzeba przyznać, że Soulframe prezentuje się naprawdę nieźle pod względem jakości oprawy wizualnej. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Digital Extremes ma także stawiać duży nacisk na elementy RPG i rozwijanie umiejętności oraz – podobnie jak Warframe – w dużej mierze skupiać się na aspektach kooperacyjnych i społecznościowych.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Soulframe będzie dystrybuowane w modelu free-to-play. Niestety na ten moment nie wiemy, na jakie platformy trafi nadchodząca produkcja studia Digital Extremes. Obecnie nie znamy także nawet przybliżonej daty premiery. Tymczasem rzućcie okiem na gameplay i sprawdźcie, jak prezentuje się nowa gra twórców Warframe.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!