Filmy Sony z datami premier. Kiedy debiut Spider-Man: Across the Spider-Verse?

Wincenty Wawrzyniak
2022/04/24 17:00
0
0

Wiemy, kiedy zadebiutuje m.in. Spider-Man: Across the Spider-Verse, spin-off Spider-Mana pod tytułem Madame Web oraz The Equalizer 3.

Już jutro rozpocznie się niezwykle ważne dla miłośników kina wydarzenie o nazwie CinemaCon. Tuż przed nim w sieci pojawiły się daty premier kilku filmów od Sony. Jak podaje między innymi serwis Deadline, dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że kontynuacja niezwykle udanego Spider-Man: Into the Spider-Verse, czyli Spider-Man: Across the Spider-Verse, zadebiutuje 2 czerwca 2023 roku – doszło więc do opóźnienia, gdyż dotychczasowym terminem był 7 października bieżącego roku. Warto też zauważyć, że film został ostatecznie podzielony na dwie części; rozdział drugi ma zadebiutować 29 marca 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Opóźnienie Spider-Mana wpłynęło również na przesunięcie daty premiery innego filmu animowanego od Sony – Lyle, Lyle, Crocodile – który pojawi się w kinach 7 października bieżącego roku. Oprócz tego wiemy, że The Equalizer 3 z Denzelem Washingtonem w reżyserii Antoine Fuquy ma pojawić się na wielkich ekranach 1 września 2023 roku. Warto też wspomnieć, iż premierę spin-offu Spider-Mana pod tytułem Madame Web wyznaczono na 7 lipca 2023 roku. Na ten moment nie wiemy jednak zbyt wiele o projekcie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!