Sony niezadowolone z wycieku specyfikacji PS5 Pro. Japońska firma szuka winnych

Mikołaj Ciesielski
2024/03/19 07:30
0
0

Producent konsol PlayStation miał wszcząć wewnętrzne śledztwo.

Jeden z branżowych insiderów podzielił się specyfikacją PlayStation 5 Pro, a także ujawnił kilka szczegółów na temat technologii PlayStation Spectral Super Resolution (PSSR). Sony jest wyraźnie niezadowolone z faktu, że informacje na temat mocniejszej wersji PlayStation 5 trafiły do sieci. Japońska firma szuka winnych i rzekomo wszczęła wewnętrzne postępowanie w sprawie wycieku.

Sony niezadowolone z wycieku specyfikacji PS5 Pro. Japońska firma szuka winnych

Sony rozpoczęło rzekomo wewnętrzne w sprawie wycieku specyfikacji PlayStation 5 Pro

Tom Henderson we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X informuje, że można było spodziewać się takiego obrotu spraw. Branżowy insider dodaje, że Sony „wszczęło wewnętrzne dochodzenie” w sprawie wycieku dokumentów dotyczących projektu Trinity (PlayStation 5 Pro), do którego doszło w trakcie wdrażania zewnętrznych deweloperów.

Henderson nie jest w stanie przewidzieć dokładnych konsekwencji. Insider uważa, że japońskiej firmie trudno będzie złapać konkretną osobę lub firmę odpowiedzialną za wyciek. Dziennikarz sugeruje, że przez wspomniany incydent Sony będzie powierzać swoje nowe technologie mniejszej liczbie deweloperów.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że PlayStation 5 Pro wciąż nie doczekało się oficjalnej zapowiedzi. Według nieoficjalnych informacji wspomniana konsola ma zadebiutować na rynku jesienią 2024 roku. Na potwierdzenie wszelkich plotek i doniesień trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!