Sons of the Forest zalicza kolejną obsuwę. Na premierę gry trochę poczekamy

Mikołaj Ciesielski
2022/03/28 08:15

Deweloperzy ze studia Endnight Games nie mają dobrych wieści dla graczy czekających na kontynuację The Forest.

Sons of the Forest zalicza kolejną obsuwę. Na premierę gry trochę poczekamy

Sons of The Forest miało zadebiutować na rynku w zeszłym roku, ale już pod koniec października poinformowano, że tytuł trafi do sprzedaży nieco później. Miesiąc później dowiedzieliśmy się, że produkcja studia Endnight Games trafi do sprzedaży dokładnie 20 maja tego roku. Okazuje się jednak, że wspomniana data jest już nieaktualny. Twórcy ujawnili, że gra zaliczyła kolejną obsuwę, a nowy termin premiery wyznaczono na październik 2022 roku.

W ciągu ostatnich kilku tygodni zdaliśmy sobie sprawę, że wyznaczona na maj 2022 roku data premiery Sons of The Forest była zbyt ambitna. Aby móc zrealizować naszą wizję stanowiącą kolejny krok w grach survivalowych, postanowiliśmy przesunąć datę premiery gry na październik 2022 roku” – czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

Przypomnijmy, że Sons of the Forest stanowi kontynuację wydanego w 2018 roku The Forest. Nadchodząca produkcja studia Endnight Games ponownie zabierze graczy na tajemniczą wyspę, na której użytkownicy będą musieli walczyć o przetrwanie i mierzyć się m.in. z przerażającymi mutantami. W produkcję będzie można grać solo lub w trybie kooperacji ze znajomymi. Na ten moment zapowiedziano jedynie pecetową wersję gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!