Sons of the Forest opóźnione. Sequel The Forest nie zadebiutuje w tym roku

Mikołaj Ciesielski
2021/10/30 10:30

Na pocieszenie mamy nowe screeny, a „w nadchodzących tygodniach” pojawić ma się kolejny zwiastun produkcji studia Endnight Games.

Sons of the Forest opóźnione. Sequel The Forest nie zadebiutuje w tym roku

Zapowiedziane podczas The Game Awards 2019 Sons of the Forest miało zadebiutować na rynku w tym roku. Okazuje się jednak, że na nową produkcję studia Endnight Games przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Deweloperzy poinformowali bowiem za pośrednictwem Twittera, że ich tytuł pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku. Nie podano dokładnej daty, ale twórcy zapewniają, że Sons of the Forest powinno trafić do graczy w pierwszej połowie roku. Na pocieszenie opublikowano kilka nowych zrzutów ekranu, które znajdziecie na dole wiadomości.

To jednak nie koniec informacji. Przedstawiciele Endnight Games zapowiedzieli, że w „nadchodzących tygodniach” mamy otrzymać kolejny zwiastun Sons of the Forest. Co ciekawe, materiał ma zawierać dokładną datę premiery gry. Wielce prawdopodobne, że trailer zostanie zaprezentowany na tegorocznej gali The Game Awards, którą zaplanowano na 9 grudnia. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na wspomniany zwiastun.

Na koniec przypomnijmy, że Sons of the Forest stanowi kontynuację wydanego w 2018 roku The Forest. Nadchodząca produkcja studia Endnight Games ponownie zabierze graczy na tajemniczą wyspę, na której użytkownicy będą musieli walczyć o przetrwanie i mierzyć się m.in. z przerażającymi mutantami. W produkcję będzie można grać solo lub w trybie kooperacji ze znajomymi. Na ten moment zapowiedziano jedynie pecetową wersję gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!