Snyder udostępnił wyciętą scenę z Ligi Sprawiedliwości. Joker staje się memem

Radosław Krajewski
2021/04/03 12:00

Zack Snyder podzielił się wyciętą sceną z epilogu Ligi Sprawiedliwości, w której Joker wypowiada słynne słowa.

Snyder udostępnił wyciętą scenę z Ligi Sprawiedliwości. Joker staje się mememW jednym z ostatnich zwiastunów przed premierą Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera zobaczyliśmy Jokera granego przez Jareda Leto, który urzeczywistnił słynny mem. Fani oszaleli po kultowym już dialogu, który wypowiada nemezis Batmana. Niestety scena ta nie trafiła do ostatecznej wersji filmu i wielu widzów była rozczarowanych, że reżyser z niej zrezygnował. Na szczęście Snyder miał przygotowaną tę scenę, aby udostępnić ją w swoich mediach społecznościowych. W trwającym niecałe półtorej minuty fragmencie możemy zobaczyć, jak miała wyglądać scena, w której Joker wykorzystuje słowa z popularnego mema.

Wczytywanie ramki mediów.

Według wstępnych prognoz Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera nie okazała się hitem. W premierowy weekend film na HBO Max obejrzało tylko 1,8 miliona gospodarstw domowych. Ostatnio firma analityczna Samba TV zajmująca się badaniami nad oglądalnością filmów i seriali na telewizorach smart, opublikowała nowe dane, które nadal nie nastrajają optymistycznie decydentów studia Warner Bros. W pierwszym tygodniu od premiery zaledwie 2,2 miliona gospodarstw domowych włączyło film. Słabo prezentuje się statystyka liczby widzów, która obejrzała całe czterogodzinne widowisko. Tylko w 800 tysiącach gospodarstw domowych obejrzano film do końca. Przypomnijmy, że Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera dostępna jest na HBO GO. Niedawno do oferty platformy trafiła rozszerzona czarno-biała wersja filmu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kwiaraz
Gramowicz
04/04/2021 01:01

A to tylko dla tego że większość jest barankami i nie rozróżnia nowej ligi od starej. Przed obejrzeniem większość nie widzi różnucy między batAflekie a batCloonejem nie różowe różnic jak Superman atakuje Barego lub jak Bartek nie wzywa.wielkich dział mało kto.zobaczył test w szufladzie i tym mniej osób zastanawia się czemu chłop na początku filmu biorący zlecenie ZA DARMO na Batka na konie z nim współpracuje