SkyShowtime zaprezentowało ofertę na lato. Wielkie kinowe hity i serialowe nowości

Radosław Krajewski
2023/06/22 13:35
0
0

Wiele dużych filmów pojawi się w ofercie platformy w najbliższych dwóch miesiącach.

Już wkrótce SkyShowtime ogłosi pełną listę premier na lipiec, ale już teraz platforma ujawniła kilka pierwszych nowości, jakie pojawią się nie tylko w przyszłym miesiącu, ale również w sierpniu. Subskrybenci platformy otrzymają bardzo mocny zestaw seriali, w tym premierowe Ghosts of Beirut, Bupkis oraz Tuff Money.

SkyShowtime zaprezentowało ofertę na lato. Wielkie kinowe hity i serialowe nowości

Jeszcze lepiej prezentuje się oferta filmów, wśród których warto wyróżnić Dziką noc, Babilon, Kota w butach: Ostatnie życzenie, M3GAN oraz Marcela muszelkę w różowych bucikach. Pełną listę znajdziecie poniżej.

SkyShowtime – filmowe i serialowe nowości na lato 2023

Ghosts of Beirut

Odcinki 1 i 2 dostępne od 3 lipca, odcinki 3 i 4 dostępne od 10 lipca.

Ghosts Of Beirut opowiada o początku drogi 21-letniego Imada Mughnijji (znanego również jako Duch), który pojawił się znikąd i przyczynił się do śmierci większej liczby Amerykanów niż ktokolwiek inny przed 11 września 2001 r. Serial, opowiedziany z perspektywy amerykańskiej, izraelskiej i libańskiej, śledzi losy Mughnijji od szyickich slumsów południowego Bejrutu po stworzenie przez niego koncepcji zamachowców -samobójców, śmiercionośnej taktyki, przez którą szybko wyrósł na najniebezpieczniejszego terrorystę na świecie.

Juan Carlos: Downfall of The King

Odcinek 1 dostępny od 3 lipca, kolejne nowe odcinki co tydzień.

Juan Carlos I, król Hiszpanii aż do chwili swojej abdykacji w 2014 roku, miał przejść do historii jako bohater, ale dekada skandali odcisnęła piętno na jego reputacji – a także na przyszłości monarchii. Przypadkowe zastrzelenie brata, pranie brudnych pieniędzy i korupcja – w tym mocnym serialu dokumentalnym nie pominięto żadnego skandalu. Ekskluzywne rozmowy z powiernikami króla, w tym niezwykle odważne wywiady z jego wieloletnią kochanką Corinną Zu Sayn-Wittgenstein, sprawiają, że jest to wyczerpująca historia całkowitego upadku ikony.

The Sleepers (Bez vědomí)

Odcinki 1 i 2 dostępne od 10 lipca, dwa kolejne nowe odcinki co tydzień.

The Sleepers to czeski dramat szpiegowski, którego akcja rozgrywa się pod koniec 1989 roku, w czasie gdy sowieckie imperium chyliło się ku upadkowi. Podczas aksamitnej rewolucji, która zakończyła 40 lat moskiewskiej władzy, pewna kobieta zostaje uwięziona między światem służby bezpieczeństwa a środowiskiem dysydentów. Sytuacja ta zmusza ją do stopniowego odkrywania tajemnic obydwu stron.

Bupkis

Odcinki 1 i 2 dostępne od 4 sierpnia, kolejne nowe odcinki co tydzień.

Bupkis to nowa komedia z udziałem Pete'a Davidsona (The King of Staten Island, Saturday Night Live), który próbuje zbudować bliskie relacje z ważnymi dla siebie osobami, mierząc się jednocześnie z konfliktami rodzinnymi i komplikacjami związanymi ze sławą. W tym nieoczywistym, na wpół autobiograficznym serialu, który łączy rzeczywistość i absurd, występują Davidson, Edie Falco (The Sopranos, Nurse Jackie) i Joe Pesci (Goodfellas, The Irishman). Wraz z gwiazdorską obsadą drugoplanową próbują pokazać w serialu, jak to jest być Pete'em Davidsonem. Witamy w Bupkins.

Tuff Money (Bani Negri)

Odcinki 1 i 2 dostępne od 4 sierpnia, kolejne nowe odcinki co tydzień.

Tuff Money to opowieść o dwóch technikach z wydziału robót publicznych, którzy niespodziewanie znaleźli się w kłopotliwej sytuacji. Sfrustrowani faktem, że dostali najgorsze miejsca w barze, w którym planowali oglądać mecz piłki nożnej, Doru i Ionel żartują, że zorganizują napad, staną się bogaci i już nigdy nie będą żyć na najniższym szczeblu drabiny społecznej. Żart, podsłuchany przez podejrzanego właściciela baru, zaczyna żyć własnym życiem i wkrótce Doru oraz Ionel są naciskani, aby dokonać prawdziwego rabunku. Wszystkie instytucje, do których zwracają się o pomoc, chętnie się angażują i biorą swoją dolę, więc nasi dwaj pechowi bohaterowie są zdani na siebie, próbując zachować równowagę między poczuciem moralności a pragnieniem przetrwania.

Dzika noc

Dostępny od 1 lipca.

David Harbour (Black Widow) występuje w tym emocjonującym świątecznym thrillerze o drużynie najemników, którzy w Wigilię biorą grupę ludzi za zakładników, nie spodziewając się, że ich największym przeciwnikiem będzie Święty Mikołaj. Producent filmów akcji David Leitch (John Wick) we współpracy ze scenarzystami serii Sonic the Hedgehog (Patrickiem Caseyem i Joshem Millerem) wnosi do klasycznego świątecznego nastroju dreszczyk emocji i pokazuje, dlaczego ten Mikołaj wcale nie jest taki święty.

Babilon

Dostępny od 6 lipca.

GramTV przedstawia:

Babilon to widowiskowy film w reżyserii Damiena Chazelle’a osadzony w Los Angeles lat 20. XX w. Główne role grają w nim Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva, a towarzyszą im m.in. Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart. To pełna przepychu opowieść o wzlotach i upadkach gwiazd dekadenckiego i pozbawionego moralności Hollywood sprzed 100 lat.

The Cursed

Dostępny od 15 lipca.

Pod koniec XIX wieku niegdyś spokojna, odludna wioska zostaje zaatakowana, ale nikt nie wie, przez kogo lub co. Dochodzi do kolejnych zaginięć i zabójstw, a wśród mieszkańców wioski rozchodzą się plotki o przeklętej ziemi, siłach nadprzyrodzonych, a nawet demonicznych stworzeniach. Patolog John McBride przybywa, aby zbadać niebezpieczeństwo, ale odkrywa coś znacznie głębszego i bardziej złowieszczego, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić.

Breaking

Dostępny od 27 lipca.

W filmie opartym na prawdziwych losach Briana Browna-Easleya John Boyega wciela się w rolę weterana piechoty morskiej, który po zakończeniu z wyróżnieniem służby wraca w 2005 roku do domu w Georgii, zmagając się z problemami psychicznymi. Kiedy spotyka się z odmową pomocy i zostaje pozostawiony w rozpaczliwej sytuacji, ucieka się do przestępstwa, przejmuje bank i bierze kilku jego pracowników za zakładników.

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Dostępny od 6 sierpnia.

Kot w Butach (z głosem nominowanego do Oscara Antonio Banderasa) odkrywa, że jego pasja do przygód zbiera swoje żniwo. Wykorzystał osiem ze swoich dziewięciu żyć, zostało mu już tylko jedno. Kot wyrusza w epicką podróż, aby odnaleźć mityczne Ostatnie Życzenie i odzyskać dziewięć żyć.

M3GAN

Dostępny od 13 sierpnia.

W filmie M3GAN, opartym na historii mistrza horroru Jamesa Wana (serie Malignant, Saw, Insidious i The Conjuring), Allison Williams (Get Out) występuje w roli Gemmy, genialnej inżynierki w firmie produkującej zabawki, która przy użyciu sztucznej inteligencji opracowuje M3GAN. Realistyczna lalka zostaje zaprogramowana jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Kiedy Gemma niespodziewanie zostaje opiekunką swojej osieroconej siostrzenicy, postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN – a decyzja ta przynosi niewyobrażalne konsekwencje.

Marcel muszelka w różowych bucikach

Dostępny od 24 sierpnia.

Kiedy starający się przebić filmowiec Dean (scenarzysta i reżyser Dean Fleischer Camp) wprowadza się do wynajętego na Airbnb mieszkania, szybko odkrywa, że nie jest sam. Mieszka tam już Marcel (Jenny Slate), urocza mała muszelka, wraz ze swoją babcią Connie (Isabella Rossellini) i kłaczkiem Alanem. Niegdyś należeli do licznej społeczności muszli, ale teraz Marcel i Connie żyją samotnie, jako jedyni ocaleni z tajemniczej tragedii. Zauroczony nowym, niezwykłym przyjacielem, Dean zaczyna filmować Marcela i jego babcię, zdobywając błyskawiczną sławę w Internecie, która na zawsze zmienia ich życie. Ale czy nowo odkryte poczucie możliwości i rzesza superfanów wystarczą, by Marcel odnalazł utraconą rodzinę?

Mamma Mia! Here We Go Again

Dostępny od 14 sierpnia.

Dekadę po tym, jak rozśpiewany i roztańczony film Mamma Mia! podbił serca widzów na całym świecie, oryginalna obsada powróciła w zupełnie nowym musicalu opartym na piosenkach zespołu ABBA. Laureatka Oscara Meryl Streep ponownie wcieliła się w rolę Donny, a Amanda Seyfried znów zagrała jej córkę Sophie. Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård i zdobywca Oscara® Colin Firth powracają jako trzej potencjalni ojcowie Sophie – Sam, Bill i Harry. Cofając się w czasie, Mamma Mia! Here We Go Again pokazuje, jak wydarzenia i związki Donny w przeszłości nadal wpływają na teraźniejszość.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!