Skull & Bones z nowym okienkiem wydawniczym. Ubisoft podaje termin premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/10/27 07:55
0
0

Francuska firma ujawniła, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery Skull & Bones.

Na początku września Skull & Bones straciło dyrektora kreatywnego. Ubisoft zapewnił jednak, że w żaden sposób nie wpłynie to na dalszy rozwój gry. Zgodnie z zapowiedziami produkcja skierowana do miłośników pirackich klimatów ma zadebiutować na rynku do końca marca 2024 roku. Francuska firma postanowiła sprecyzować nieco wspomniany termin, dzięki czemu Skull & Bones otrzymało nowe okienko wydawnicze.

Skull & Bones z nowym okienkiem wydawniczym. Ubisoft podaje termin premiery

Skull & Bones wreszcie trafi w ręce graczy? Ubisoft przedstawił nowe okienko wydawnicze

Ubisoft w swoim najnowszym raporcie finansowym poinformował, że premiera Skull & Bones odbędzie się w IV. kwartale bieżącego roku fiskalnego. Oznacza to, że produkcja skierowana do miłośników pirackich klimatów trafi w ręce graczy w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2024 roku. Na dokładną debiutu wspomnianego tytułu trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Wyrusz do pełnego niebezpieczeństw raju Skull & Bones inspirowanego Oceanem Indyjskim z okresu złotego wieku piractwa. Twórz wyjątkowe statki, aby przetrwać, prosperować i rządzić w absorbującym świecie, wzbogacanym w każdym sezonie nowymi wyzwaniami oraz funkcjami – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Skull & Bones zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi sieciowej gry akcji osadzonej w czasach złotej ery piractwa od Ubisoftu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!