Skull and Bones z kolejnymi problemami? Gra straciła dyrektora kreatywnego

Mikołaj Ciesielski
2023/09/07 12:15
0
0

Ubisoft przekonuje jednak, że gracze czekający na premierę Skull & Bones nie mają powodów do obaw.

Pod koniec sierpnia gracze mieli okazję wziąć udział w beta testach gry Skull & Bones. Wydawałoby się, że produkcja wreszcie wychodzi na prostą, a Ubisoft wkrótce ujawni dokładną datę premiery. Tymczasem okazuje się, że zespół odpowiedzialny za wspomniany tytuł musi mierzyć się z kolejnymi problemami. Ze studia Ubisoft Sinagpore odeszła bowiem Elisabeth Pallen, czyli dyrektorka kreatywna Skull & Bones.

Skull and Bones z kolejnymi problemami? Gra straciła dyrektora kreatywnego

Skull & Bones straciło dyrektora kreatywnego, ale podobno gracze nie mają się o co martwić

Elisabeth Pallen dołączyła do zespołu odpowiedzialnego za Skull & Bones w 2018 roku. W tym czasie wspomniana produkcja została gruntowanie przebudowana i stała się grą kładącą nacisk na survival oraz eksploracje, czerpiąc inspiracje z m.in. takich tytułów jak Rust. Ubisoft podkreśla, że Pallen wykonała swoje zadanie, dlatego też wróciła do centrali w Paryżu.

Pięć lat temu Elisabeth Pellen dołączyła do Ubisoft Singapore z misją przebudowania kierunku twórczego Skull & Bones. Udało jej się to, a obecnie zespół odpowiedzialny za grę realizuje jej wizję, by dostarczyć graczom wyjątkowe doświadczenie morskiego RPG akcji – informuje Ubisoft w oświadczeniu przesłanym redakcji Kotaku.

GramTV przedstawia:

Jak informuje redakcja Kotaku – powołując się na dwa źródła związane z produkcją – zespół oczekiwał, że Pallen będzie pełnić funkcję dyrektorki kreatywnej co najmniej do końca 2023 roku. Ubisoft najwyraźniej stwierdził jednak, że nie jest to konieczne.

Na koniec przypomnijmy, że Skull & Bones zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na rynku w bieżącym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2024 roku. Dokładna data premiery gry wciąż nie jest jednak znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!