Skate 4 na materiale zza kulis. Na pierwszy gameplay musimy jeszcze poczekać

Mikołaj Ciesielski
2021/07/20 09:55

Twórcy zapewniają, że zamierzają słuchać opinii fanów, by dostarczyć produkcję, która spełni „wielkie oczekiwania”.

Skate 4 na materiale zza kulis. Na pierwszy gameplay musimy jeszcze poczekać

Deweloperzy ze studia Full Cirlce poinformowali w miniony weekend, że na nadchodzącym pokazie EA Play Live zabraknie gry Skate 4. Twórcy zapowiedzieli jednak, że mają dla graczy „małą niespodziankę”, którą okazał się materiał zza kulis prezentujący m.in. urywki z sesji motion capture. Niestety na pełnoprawny zwiastun gry i prezentację fragmentów rozgrywki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Osoby, które obawiały się, że prace nad Skate 4 zostały porzucone, mogą spać spokojnie. Z materiału dowiadujemy się, że studio Full Circle nieustannie rozwija produkcje, a wybrane osoby miały już okazję zobaczyć gameplay. Twórcy zamierzają zbierać różne opinie i słuchać sugestii fanów, by dostarczyć na rynek produkcję, która spełni oczekiwania miłośników serii.

Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji i materiałów ze Skate 4. Mamy również nadzieję, że deweloperzy nie będą nam kazali długo czekać i jeszcze w tym roku zaprezentują fragmenty rozgrywki ze wspomnianej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!