Remake gry Silent Hill 2 wycieka? W sieci pojawiły się screeny [aktualizacja]

Maria Wawrzyniak
2022/09/05 21:55

W internecie pojawiły się rzekome screenshoty z remake’u gry Silent Hill 2, o którym plotki krążą w sieci już od dłuższego czasu.

AKTUALIZACJA: Przy okazji wycieku dotyczącego zupełnie nowej odsłony z cyklu udostępniono materiały z Silent Hill 2 Remake w lepszej jakości.

Remake gry Silent Hill 2 wycieka? W sieci pojawiły się screeny [aktualizacja]

Kolejny dzień, kolejna plotka na temat powrotu serii Silent Hill? Coś w ten deseń. Jak bowiem donosi między innymi serwis Push Square, w sieci pojawiły się screenshoty, które mają pochodzić z remake’u gry Silent Hill od Konami. Są jednak bardzo małe i (naprawdę) bardzo niewyraźne. Zobaczcie sami.

Wczytywanie ramki mediów.

Remake gry Silent Hill 2 wycieka do sieci

Wyciek skomentował znany branżowy insider o pseudonimie Dusk Golem, który specjalizuje się przede wszystkim w serii Resident Evil oraz w gatunku horrorów. Poinformował, że zdjęcia pochodzą z wersji demonstracyjnej od studia Bloober Team jeszcze zanim zespół miał otrzymać zielone światło.

GramTV przedstawia:

Oznacza to więc, że produkt, jaki widzimy (a przynajmniej próbujemy zobaczyć) na screenshotach w niczym ma nie przypominać finałowego konceptu. Co ciekawe, oprócz tego redakcja serwisu Video Games Chronicles twierdzi, że będzie to tytuł ekskluzywny dla PlayStation (wyjdzie też oczywiście na PC).

Jeśli dodamy do tego, fakt, iż Konami zamierza zaprezentować nową grę z uwielbianej na całym świecie serii podczas tegorocznego Tokyo Game Show, to faktycznie całość jest spójna. Oczywiście, przy tym wszystkim wciąż trzeba pamiętać, żeby traktować tego typu pogłoski z odpowiednią dozą dystansu.

Komentarze
2
Niakadan
Gramowicz
04/09/2022 20:13
Bruce napisał:

Mogliby jedynkę odświeżyć.

No mogliby ale robią najpierw 2 częśc bo najlepsza 

Bruce
Gramowicz
04/09/2022 18:43

Mogliby jedynkę odświeżyć.