Silent Hill 2 Remake ma być jedną z gwiazd nadchodzącej prezentacji PlayStation

Mikołaj Ciesielski
2024/04/03 08:30
0
0

Sony szykuje się rzekomo do kolejnego pokazu, na którym mamy zobaczyć m.in. remake Silent Hill 2.

Kilka dni temu Silent Hill 2 Remake otrzymało kolejną klasyfikację wiekową. Wiele wskazuje na to, że prace nad produkcją zmierzają ku końcowi, a Konami ujawni wkrótce dokładną datę premiery. Niewykluczone, że stanie się to już w przyszłym miesiącu. Według jednego z branżowych insiderów właśnie w maju ma odbyć się kolejna prezentacja gier zmierzających na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Silent Hill 2 Remake ma być jedną z gwiazd nadchodzącej prezentacji PlayStation

Silent Hill 2 Remake wkrótce z prezentacją? Gra ma pojawić się na majowym pokazie Sony

Autorem powyższych doniesień jest Jeff Grubb, który poinformował, że kolejne State of Play lub PlayStation Showcase 2024 odbędzie się w maju 2024 roku. Popularny dziennikarz w ostatnim odcinku podcastu Giant Bomb dodał, że na wspomnianym wydarzeniu mamy doczekać się prezentacji Silent Hill 2 Remake. Insider nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami.

GramTV przedstawia:

Na początku lutego w sieci pojawiła się plotka, że na PlayStation Showcase 2024 zaprezentowane zostanę nowe gry od Naughty Dog, Guerrilla Games i kilku innych zespołów PlayStation Studios. Wówczas informowano, że wspomniany pokaz odbędzie się we wrześniu. Niewykluczone więc, że wspomniane przez Grubba wydarzenie to kolejne State of Play.

Na koniec przypomnijmy, że Silent Hill 2 Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, na ten moment nie znamy daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia zwiastuna odświeżonej wersji Silent Hill 2 ze styczniowego State of Play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!