Silent Hill 2 Remake coraz bliżej? Wkrótce może ruszyć kampania promocyjna gry

Mikołaj Ciesielski
2024/03/22 08:30
0
0

Niewykluczone, że Konami podzieli się wkrótce nowymi informacjami na temat odświeżonej wersji kultowego survival horroru.

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy, że Silent Hill 2 Remake zostało sklasfyfikowane w Korei Południowej. Fani kultowego horroru z 2001 roku wciąż czekają jednak na datę premiery odświeżonej wersji, za którą odpowiada Bloober Team. Niewykluczone, że cierpliwość graczy zostanie wkrótce wynagrodzona. Konami najwyraźniej szykuje się do rozpoczęcia kampanii promocyjnej wspomnianej produkcji.

Silent Hill 2 Remake coraz bliżej? Wkrótce może ruszyć kampania promocyjna gry

Silent Hill 2 Remake wkrótce z nowymi szczegółami? Konami może wkrótce rozpocząć kampanię promocyjną

Jak informuje użytkownik portalu społecznościowego X posługujący się pseudonimem „ResiEvilCentral”, w sieci sklepów GameStop zaczęły pojawiać się plakaty Silent Hill 2 Remake. Można na nich dostrzec m.in. ocenę ESRB, która nie została jeszcze oficjalnie opublikowana przez wspomnianą organizację. Wygląda jednak na to, że prace nad grą rzeczywiście zmierzają ku końcowi.

Na styczniowym State of Play mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Silent Hill 2 Remake. W materiale zabrakło jednak informacji o terminie premiery. Wspomniany trailer spotkał się również z mieszanym odbiorem ze strony społeczności, a sam prezes Bloober Team stwierdził, że nie oddaje on „ducha gry”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Silent Hill 2 Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, na ten moment nie znamy daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z porównaniem remake’u opracowywanego przez Bloober Team z oryginałem z 2001 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!