Shrek 5 z oficjalną datą premiery. Na powrót ogra będzie trzeba trochę poczekać

Mikołaj Ciesielski
2024/07/10 07:20
1
0

DreamWorks Animation ujawniło, kiedy zadebiutuje kolejna część przygód popularnego ogra.

Pod koniec czerwca Eddie Murphy potwierdził, że Shrek 5 powstaje od kilku miesięcy. Aktor przyznał bowiem, że nagrał już pierwszą partię dialogów dla Osła, a także zdradził, kiedy – jego zdaniem – wspomniana produkcja trafi do kin. Wczoraj natomiast wszelkie wątpliwości rozwiało DreamWorks Animation, które ujawniło, kiedy dokładnie będziemy mieli okazję zobaczyć nową odsłonę przygód popularnego ogra.

Shrek
Shrek

DreamWorks Animation ujawnia dokładną datę premiery filmu Shrek 5

Na oficjalnym profilu DreamWorks Animation na portalu społecznościowym X pojawił się wczoraj wpis, w którym ujawniono dokładną datę premiery filmu Shrek 5. Zgodnie z przekazanymi informacjami kolejna część przygód popularnego ogra zadebiutuje 1 lipca 2026 roku. Fani wspomnianego bohatera będą musieli więc poczekać nieco dłużej, niż wskazywały na to pojawiające się w ostatnich miesiącach plotki.

DreamWorks Animation niestety nie podzieliło się żadnymi materiałami i szczegółami na temat piątej części przygód Shreka. W opublikowanym wpisie potwierdzono jedynie, że w oryginalnej wersji językowej ponownie wystąpią Mike Myers (Shrek), Eddie Murphy (Osioł) oraz Cameron Diaz (Fiona). Na kolejne informacje będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że z perspektywy polskiego widza DreamWorks Animation wybrało dość niefortunny moment na ujawnienie daty premiery filmu Shrek 5. Wczoraj otrzymaliśmy bowiem informację o śmierci Jerzego Stuhra, którego jedną najsłynniejszych ról dubbingowych był właśnie Osioł z serii filmów Shrek.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
10/07/2024 17:10

Osioł w polskiej wersji już nigdy nie będzie taki sam... ;(