She-Hulk to antyteza superbohaterskich historii? Nowe zdjęcie z serialu

Radosław Krajewski
2022/07/05 13:10
1
0

Marvel udostępnił nowe zdjęcie głównej bohaterki z nowej produkcji na Disney+.

Pierwszy zwiastun She-Hulk nie należał do najlepszych. Fani skrytykowali kiepskie efekty specjalne, w szczególności CGI tytułowej superbohaterki. Niedługo później na platformie Disney+ pojawił się ten sam zwiastun w lepszej jakości i widzowie zastanawiali się, czy studio zareagowało na krytykę i poprawiło efekty. Obecnie Marvel skupia się na promocji Thor: miłość i grom, ale nie zapomina o swoim kolejnym serialu. W magazynie Empire pojawiło się nowe zdjęcie, prezentujące Jennifer Walters w swojej przeminionej formie. Świeże ujęcie z produkcji zobaczycie poniżej.

She-Hulk to antyteza superbohaterskich historii? Nowe zdjęcie z serialu

Nowe szczegóły dotyczące serialu zdradziła odtwórczyni głównej roli, Tatiana Maslany. Aktorka przyznała, że She-Hulk jest antytezą większości superbohaterskich opowieści i fani mogą liczyć na coś, czego jeszcze nie widzieli w tym gatunku.

Ona naprawdę jest antytezą większości narracji o superbohaterach. Jest w She-Hulk ten wspaniały element zaprzeczenia, z którym można się utożsamić. Dla mnie chodziło o odrzucanie tego, co się wydarzyło tak długo, jak mogłam, ponieważ to właśnie powoduje zabawne napięcie między Jennifer i She-Hulk. Jest w branży zdominowanej przez mężczyzn, niezwykle okrutnej i hierarchicznej. Kiedy kieruje tą nadludzką firmą, otrzymujemy naprawdę zabawne postacie, których broni lub staje naprzeciwko nich. To tak naprawdę absurdalne podejście do serialu.

GramTV przedstawia:

Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra.

She-Hulk zadebiutuje 17 sierpnia. Pierwszy sezon liczy 9 odcinków.

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
06/07/2022 10:36

Czyli serial w stylu "men = bad".