Czarna Pantera 2 z nowymi materiałami. Ujawniono wygląd głównego złoczyńcy

Radosław Krajewski
2022/07/04 17:00
0
0

W sieci pojawiły się nowe oficjalne materiały z drugiej części Czarnej Pantery, na których zaprezentowano wygląd kolejnych postaci.

Przed miesiącem do sieci trafiły pierwsze materiały z Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu. Była to okazja, aby zobaczyć, jak prezentują się bohaterki grane przez Letitię Wright oraz Danai Gurirę. Choć na ujęcia z samego filmu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, to pojawiły się oficjalne grafiki koncepcyjne, które prezentują głównego złoczyńcę, z którym Wakanda będzie musiała zmierzyć się w wielkiej wojnie.

Czarna Pantera 2 z nowymi materiałami. Ujawniono wygląd głównego złoczyńcy

Nowa Czarna Pantera będzie musiała zmierzyć się z Namorem, legendarnym królem Atlantydy. Poniższe grafiki prezentują bohatera w pełnej krasie. Ponadto na oficjalnych pracach możemy zobaczyć Namorę, czyli jego siostrę, a także potężnego Attumę, który dowodzi wrogim plemieniem zagrażającemu królestwu Atlantydy. Jest on śmiertelnym wrogiem Namora, więc w filmie będziemy mieli zarysowany konflikt aż trzech różnych stron. Wszystkie nowe grafiki promujące film zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię i scenariusz Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright, Dominique Thorne, Winstona Duke’a, Angelę Bassett oraz Martina Freemana. Film zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!