She-Hulk kolejną postacią w Marvel’s Avengers? Plany twórców ujawnione na live

Mikołaj Ciesielski
2022/07/07 09:30
0
0

Wygląda na to, że gospodarz oficjalnej transmisji live Xboxa przez przypadek zdradził niespodziankę szykowaną przez studio Crystal Dynamics.

She-Hulk kolejną postacią w Marvel’s Avengers? Plany twórców ujawnione na live

Pod koniec ubiegłego miesiąca do Marvel’s Avengers za sprawą bezpłatnej aktualizacji trafiła postać Jane Foster, czyli Mighty Thor. Okazuje się jednak, że już niedługo produkcja studia Crystal Dynamics może zostać wzbogacona o kolejną żeńską bohaterkę. Podczas oficjalnego streamu Xboxa z udziałem jednego z deweloperów, gospodarz transmisji udzielił wypowiedzi, która wskazuje, że niebawem do grona grywalnych herosów dołączy She-Hulk.

Wspomniany live był prowadzony przez popularnego streamera posługującego się pseudonimem „Techniq”, a specjalnym gościem transmisji był główny projektant Marvel’s Avengers – Brian Waggoner. W trakcie wydarzenia obaj panowie wspólnie grali we wspomnianą produkcję, rozmawiając przy tym o różnych elementach dzieła Crystal Dynamics. W pewnym momencie „Techniq” postanowił podzielić się anegdotą, która prawdopodobnie zdradza plany deweloperów.

Chcesz usłyszeć zabawną ciekawostkę o She-Hulk? Nie wiem, czy powinienem to mówić […]. Moja nauczycielka aktorstwa użycza głosu She-Hulk. Nie będę zdradzał, jak się nazywa, bo chyba jeszcze nie zostało to ujawnione. Czy zostało? Chyba to ogłaszaliście” – powiedział „Technig”.

Wypowiedź streamera wprawiła Waggonera w wyraźne zakłopotanie, lecz główny projektant Marvel’s Avengers poinformował, że studio nie zapowiadało postaci She-Hulk. Co więcej, deweloper podkreślił również, że zespół nie ma nawet takich planów. Twórcy faktycznie pracują jednak nad nowym bohaterem, ale na ten moment nie chcą zdradzać szczegółów na ten temat.

Zachowanie Waggonera po wypowiedzi „Techniqa” sugeruje, że streamer mógł faktycznie zdradzić plany deweloperów ze studia Crystal Dynamics. Warto pamiętać, że już w sierpniu na platformie Disney+ zadebiutuje serial „Mecenas She-Hulk”. Niewykluczone więc, że kuzynka Hulka podąży tą samą drogą co Mighty Thor, która trafiła do Marvel’s Avengers tuż przed premierą filmu „Thor: miłość i grom”.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Avengers zadebiutowało na rynku we wrześniu ubiegłego roku na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W marcu ubiegłego roku tytuł doczekał się również wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Crystal Dynamics, to zapraszamy do lektury: Marvel's Avengers – recenzja gry z super zmarnowanym potencjałem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!