She-Hulk będzie porażką? Zakulisowe informacje nie napawają optymizmem

Radosław Krajewski
2022/03/28 14:15
3
0

Nowe plotki o kolejnym serialu Marvela nie zwiastują tym razem udanej produkcji.

W ostatnim czasie dużo dzieje się w Marvelu. Wkrótce studio wypuści swój pierwszy tegoroczny serial, czyli Moon Knight, a w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Nova otrzyma własną produkcję przeznaczoną dla Disney+. Jednym z planowanych na ten rok seriali jest She-Hulk. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak tytułowa bohaterka będzie prezentować się w produkcji. Teraz jednak pojawiły się plotki, które nie napawają optymizmem. Według Jeffa Sneidera, byłego redaktora Variety i Collidera, który obecnie pisze dla The Ankler, serial trapią liczne problemy, przez które She-Hulk może nie okazać się takim hitem, jak dotychczasowe produkcje z MCU.

She-Hulk będzie porażką? Zakulisowe informacje nie napawają optymizmem

Słyszałem złe rzeczy za kulisami, więc zapytałem, czy dotyczą one Moon Knighta, Ms. Marvel, Sekretnej Inwazji, czy innego projektu, ale zawsze odpowiedź była jedna, że „She-Hulk jest tym serialem, który stwarza problemy”. Słyszałem to od osób, którzy nad tym pracowali, a jedyne co mówią, to „Zobaczymy”.

GramTV przedstawia:

Sneider przyznaje, że podobne głosy słyszał o wielu produkcjach z Marvela, których członkowie ekipy określali, jako „naprawdę głupie”, a ostatecznie się udawały. Jednym z takich filmów byli Strażnicy Galaktyki, którzy stali się jedną z wizytówek uniwersum. Nie warto więc przedwcześnie skreślać She-Hulk, tym bardziej że przedstawione przez Sneidera doniesienia nie zostały przez nikogo potwierdzone. Sam redaktor The Ankler wskazuje, że Marvel potrafi „ratować” takie projekty, ale jednocześnie zaznacza, że w którymś momencie musi im się podwinąć noga i niewykluczone, że będzie miało to miejsce przy tym serialu.

Przypomnijmy, że twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra. Data premiery serialu na Disney+ nie jest jeszcze znana.

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
30/03/2022 06:40
wolff01 napisał:

(...) jest tego za dużo (...)

I to jest zasadniczy problem ze wszystkimi komiksowymi filmami/serialami - jest ich zbyt dużo. Popularność czy moda nie mogą (nie powinny) być usprawiedliwieniem dla taśmowego kręcenia filmów i seriali, bo nie dość, że pojawia się uczucie przesytu, to jeszcze odbija się to na ich jakości - brak dobrego scenariusza, polotu i wszystko robione na jedno kopyto. Z drugiej strony, skoro widzom to nie przeszkadza...

alex1112 napisał:
nazywajmy rzeczy ich oryginalnymi nazwami

Nie kuś, nie zachęcaj, bo jeszcze znajdzie się ktoś, kto (dosadnie) nazwie te twoje dywagacje ;)

alex1112
Gramowicz
28/03/2022 17:44

Strażnicy galaktyki może i byli "naprawdę głupi", ale 1. Mieli ciekawego głównego złola. 2. Może i każdy z protagonistów był płytki i eksponował mocno jednolity charakter, ale jako bohater grupowy całość drużyny wypadała zacnie. 3. Thanos i przybliżenie jego wątku i otoczenia 4. Postać Youndu jako złol stojący trochę okrakiem w tej roli.

A od She Hulk już teraz unosi się mocny fetor feminizmu i politycznej poprawności marksizmu politycznego (nazywajmy rzeczy ich oryginalnymi nazwami). Do tego wybór kurduplowatej i drobniutkiej aktorki będącej już bliżej czterdziestki niż trzydziestki, w roli dobrze zbudowanej, mega wysokiej sex bomby. Co tu może nie wypalić?

wolff01
Gramowicz
28/03/2022 15:27

No zobaczymy, bo chodzą ploty że serial ma bardzo mocno stawiać na poprawność polityczną. Poziom MCU sukcesywnie spada, jest tego za dużo i za bardzo przesiąka już polityką. Z drugiej strony, choć nie wiem o niej za dużo, to kobita rzekomo napisała odc R&M "Pickle Rick", a to w sumie raczej dobrze świadczy o jej umiejętnościach pisarskich :)

She-Hulk to fajna postać, ale jeszcze musi być w odpowiednich rękach... a coraz mniej takich widzę w MCU.