Popularny bohater Marvela otrzyma własną produkcję Prośby fanów zostały wysłuchane

Radosław Krajewski
2022/03/24 17:20

Na tę zapowiedź fani MCU czekali od dawna.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Marvel pracuje nad nowym niezatytułowanym jeszcze kosmicznym projektem w ramach swojego uniwersum. Serial powstaje dla Disney+, a odpowiada za niego Kevin Feige. Teraz portal Deadline dotarł do informacji, które potwierdzają, że studio pracuje nad produkcją poświęconą Novie. Fani od wielu lat domagali się osobnego filmu lub serialu dla tego bohatera i wszystko wskazuje na to, że Marvel wysłuchał ich próśb.

Popularny bohater Marvela otrzyma własną produkcję Prośby fanów zostały wysłuchane

Nad projektem pracować będzie Sabir Pirzada, czyli jeden ze scenarzystów Moon Knight. Deadline nie podaje jednak, czy produkcja będzie samodzielnym filmem kinowym, czy też serialem dla platformy streamingowej Disneya. Zbieżność informacji wydaje się jednak wskazywać, że oba projekty są ze sobą powiązane. Niewykluczone jednak, że studio rozwija więcej kosmicznych projektów i ostatecznie Nova otrzyma filmowe przygody.

Niestety żadne szczegóły dotyczące produkcji nie zostały ujawnione. Niedawno pojawiła się lista ponad 20 projektów rozwijanych w studiu, które nie zostały jeszcze ogłoszone. Wśród nich znalazła się produkcja poświęcona Novie, tym samym teraz mamy pewność, że Richard Rider wreszcie zadebiutuje w MCU.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!