Doktor Strange 2 jednym z najdłuższych filmów Marvela. Znamy czas trwania

Radosław Krajewski
2022/03/24 16:20
0
0

Czeka nas kolejny długi seans w kinie.

Na początku maju zadebiutuje pierwszy tegoroczny film z uniwersum Marvela. Doktor Strange w multiwersum obłędu już w ostatnim zwiastunie odkrył kilka niespodzianek, w tym potwierdzenie obecności aż trzech wersji tytułowego bohatera. Jeżeli przynajmniej połowa plotek o pojawieniu się nowych, jak i starych postaci się sprawdzi, film będzie po brzegi wypełniony atrakcjami dla widzów. Nic więc dziwnego, że według najnowszych doniesień będzie to jedna z najdłuższych produkcji z MCU.

Doktor Strange 2 jednym z najdłuższych filmów Marvela. Znamy czas trwania

Drugi Doktor Strange ma trwać aż 148 minut, czyli tyle samo, ile Spider-Man: Bez drogi do domu. Plasuje to oba filmy na czwartym miejscu najdłuższych produkcji Marvel Studios, za Avengers: Koniec gry (182 minuty), Eternals (157 minut) i Avengers: Wojna bez granic (149 minut). Jest to również wyraźny wzrost długości metrażu względem pierwszego Doktora Strange’a, który trwał 115 minut.

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!