Shazam! Gniew Bogów na pierwszym zwiastunie. DC Comics zaprezentowało swój tegoroczny hit

Radosław Krajewski
2022/07/23 21:41

Jeszcze w tym roku otrzymamy nowe przygody Shazama, które prezentują się znakomicie na oficjalnym materiale.

Podczas tegorocznego San Diego Comic-Con DC Comics skupiło się na dwóch swoich tegorocznych hitach. Jednym z nich jest Shazam! Gniew Bogów, czyli kontynuacja niespodziewanego hitu z 2019. Do premiery pozostało pięć miesięcy i studio nareszcie zdecydowało się rozpocząć promocję filmu. Pierwszy zwiastun prezentuje powrót superbohaterskiej drużyny, zupełnie nowe zagrożenie, którym jest Hespera grana przez Helen Mirren, oraz wiele widowiskowej akcji, a także humoru wyśmiewającego poprzednie produkcje DC Comics. Pierwszy zwiastun drugiej części Shazama znajdziecie poniżej.

Shazam! Gniew Bogów na pierwszym zwiastunie. DC Comics zaprezentowało swój tegoroczny hit

Niestety wbrew krążącym od pewnego czasu plotkom podczas panelu nie ogłoszono powrotu Henry’ego Cavilla do roli Supermana. Jeden z fanów podczas panelu zapytał Zachary'ego Leviego o tę kwestię, ale aktor nie zdradził żadnych szczegółów. Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć tym pogłoskom – odpowiedział, wciąż pozostawiając furtkę, że Clark Kent pojawi się w filmie.

Shazam! Gniew Bogów – pierwszy zwiastun

Reżyserem Shazam! Gniew Bogów jest David F. Sandberg. W obsadzie znaleźli się: Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, Grace Fulton, Ross Butler, Adam Brody, DJ Cotrona, Meagan Good, Djimon Hounsou i Michelle Borth, Lucy Liu, Helen Mirren i Rachel Zegler.

GramTV przedstawia:

Shazam! Gniew Bogów zadebiutuje w kinach 21 grudnia 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!