Jeszcze jeden pożegnalny prezent od twórców Shadow Gambit. Narzędzia moderskie

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/18 19:00
0
1

W ramach pożegnania z fanami deweloperzy przygotowali jeszcze jeden prezent w postaci narzędzi moderskich.

Pod koniec sierpnia bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Shadow Gambit: The Cursed Crew to już ostatnia gra studia Mimimi Games. Deweloperzy poinformowali wówczas o zamknięciu studia. Pod koniec ubiegłego miesiąca ujawnili z kolei, iż w ramach pożegnania z fanami produkcja otrzyma aż dwa dodatki. Na tym jednak nie koniec, ponieważ teraz okazało się, że gra doczekała się aktualizacji, w ramach której Mimimi Games dodało oficjalne narzędzia moderskie.

Jeszcze jeden pożegnalny prezent od twórców Shadow Gambit. Narzędzia moderskie

Shadow Gambit: The Cursed Crew otrzymało narzędzia moderskie

Edytor pozwala tworzyć nowe wyzwania, umieszczać na mapach strażników oraz interaktywne obiekty, a nawet dodawać nowe dialogi i sceny przerywnikowe. Niestety, narzędzia nie pozwalają jednak na tworzenie własnych map czy też dodawanie zupełnie nowych modeli oraz tekstur. Mimo tego trzeba przyznać, że jest to bardzo miły gest ze strony Mimimi Games – poniżej zamieszczamy zwiastun, który prezentuje narzędzia moderskie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Shadow Gambit: The Cursed Crew zadebiutowało 17 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych (w sklepach Steam oraz Epic Games), konsolach PlayStation 5 i na Xboksach Series X/S. Gra została przyjęta bardzo ciepło.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!