Serial Cleaners z pierwszymi recenzjami. "Zdecydowanie daje radę"

DK
2022/09/21 20:00
0
0

Gra ma sporo atutów.

Sequel nietuzinkowego indyka od polskiego studia Draw Distance debiutuje już jutro. Tytuł będzie dostępny na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series. Natomiast teraz można przeczytać pierwsze opinie na temat Serial Cleaners. Są one całkiem pozytywne – krytycy zachwycają się designem poziomów i rozgrywką.

I tak na przykład redaktorowi Fingerguns.net przypadł do gustu styl graficzny produkcji, który wywołuje u odbiorcy nostalgię za latami 90. Rozgrywka jest zdaniem dziennikarza satysfakcjonująca, ale zdarzają się tu pomniejsze błędy czy problemy z niestabilnym AI wrogów. Ostatecznie Fingerguns.net wystawiło SC 8/10.

Z kolei portal TheGamer.com, który ocenił grę na 3,5/5, do mocnych stron takich jak świetnie zaprojektowane poziomy i satysfakcjonująca rozgrywka dorzuca dobrze opowiedzianą historię. Redaktorowi nie podoba się natomiast poziom trudności – w kwestiach skradania tytuł jest w jego opinii "trochę za bardzo pobłażliwy".

GodIsaGeek.com uważa, że gra zasługuje na 7,5/10. Zdaniem dziennikarza SC "zdecydowanie daje radę jako prosta, staroszkolna skradanka". Wśród plusów przedstawiciel portalu również wymienia dobrze napisaną historię i piękne i pełne detali mapy. Jednocześnie uważa też, że gra w gruncie rzeczy pozostaje "trochę tym samym" – oraz że "rzadko wzbudza ekscytację".

Recenzja Serial Cleaners na GRAM.pl

Na GRAM-ie także zamieściliśmy recenzję tytułu. Naszemu redaktorowi sequel Serial Cleaner również przypadł do gustu – za wiele nowości, rozbudowane plansze i zbalansowany poziom trudności gra zasługuje jego zdaniem na 8/10. Pełną opinię przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!